reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia Styczniowych dzieciaczków :):):)

wszystkie styczniaki przecudasne!!!
Mati urzeka tymi wloskami-miodzio:-D,a Julcia ma super fartuszek!!
torciki urodzinowe super!!gratuluje pomyslow dziewczyny:tak:
 
reklama
Obejrzałam wszystkie zdjęcia. Nie da rady inaczej napisać ... wszystkie dzieciaczki, bez wyjątków, są cudniaste :-D:-D:-D:-D, torty rewelacyjne :tak::tak:. Widzę, że wasze maluchy to świetni kucharze ;-):-D i jeszcze lepsi plastycy :-D:rofl2::-D:rofl2:
Bardzo podoba mi się mała Alutka - śliczna czarnulka :-D:-D:-D


U nas na jednej imprezie urodzinowej była moja siostrzenica, a na drugiej miało być więcej dzieci, a nie było wcale :no: Dzieciaczki się rozchorowały i przyszły tylko reprezentacje (ktoś w końcu musiał zostać z tymi maluchami :tak:). Ale Witek i tak miał niezłą zabawę ... zadowolił się dorosłymi :-D:-D:-D:-D
 
A teraz czas na nasze urodzinki:

Tort pieczony przez mamusię i dekorowany przez mamusię i tatusia



Pierwsza imprezka - moja rodzinka
Witek miał duży zapał do dmuchania świeczek, dmuchał na tort już z daleka :-D:-D


Poszło bezbłędnie :tak::-D



Szalone zabawy z Melą ...



.... i z ciocią :-D:-D


c.d.n. :-D:rofl2::-D
 
A to już druga imprezka ;-)

Tort pieczony przez babcię i po raz drugi dmuchanie świeczek :tak: Spodobało się Witkowi :-D:-D



Hmmm, co by tu zbroić?


Ciocia zachwycona jest moim warsztatem :-D Nawet wujek takiego nie ma :-D:-D:-D


Pomysłowy Witek ... Tata nosi okulary, mama też to czemu ja mam być gorszy :confused:


Malowanie twarzy ... sosem czosnkowym :-D:rofl2::-D:rofl2:


Niezmordowany 2-latek (uszykowany do spania) ;-):-D:rofl2:


I to już koniec imprez :-D:-D:-D
 
Monika zdjęcia super i tort i Witek ............i jaki ma czadreski szlafroczek :szok::tak: Emila by chyba wszystko za niego oddała :-D:-D:-D:-D
No a spotkanie ze śniegiem ........masakra ......:baffled:
 
Monika zdjęcia super i tort i Witek ............i jaki ma czadreski szlafroczek :szok::tak: Emila by chyba wszystko za niego oddała :-D:-D
za Wicia czy za szlafrok :baffled:

Moniu super fotki, zresztą jak zawsze.
Super torty, ale Twój the best. No i jaki Tatunio zapracowany... :-D
Widać że imprezki udane, zapał do dmuchania Witka świetny, no i w ogóle rośnie mały przystojniak.
Szkoda, że Ciebie tak pourywało na fotkach. No i rossman w każdym domu :-p
Acha ... spotkanie ze sniegiem :szok:
 
Monia zdjecia super, ale to juz wiesz, synek strasznie zapalony do dmuchania tych swieczek, fajna rodzinka i fajna imprezka. Oczyiscie jestem pod wrazeniem twoich zdolnosci, ja nawet nie zamierzałam zabierac sie do pieczenia torta. Mały bokser bidulek
 
reklama
Do góry