reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia Styczniowych dzieciaczków :):):)

Julcia przecudniasta. I widzę, że bardzo jej się podobał powrót do przeszłości w foetliku. A Julciowa Mamusia niech nie marudzi bo wyglądał super.:-D

Mateuszek rozbrajający. A może on chce zostać strażakiem, że te świeczki tak gasił zapamiętale. No i ja też poproszę o szczegółowe informacje na temat tortu.
Tika u nas taka sama sytuacja z imprezkami. Wszystko dorosłe i dzieci brak.
 
reklama
Aaga moja synowa to prawdziwa Pani domu :tak:, ale tym wałkiem chyba Nikusia nie będzie "głaskać" :baffled:, Julcia pięknie wyszła :tak:.

Tika Mati cud miód nieważne czy z buzią w kolorach tęczy, czy czyściutki jak aniołek :tak:, a torcik bomba :tak:.
 
Julcia rewelacyjna w tym fartuszku. Prawdziwa gosposia. :tak:
Mati mnie powala na kolana za kazdym razem. Jest rewelacyjny. Taki maly model. :tak: A torcik super. Pisalas chyba, ze Tesciowa miala w Sosnowcu zamawiac, tak? Jak tak to chetnie poznam dokladny adres, bo naprawde jest super. :tak:
 
Tika wiem, ze nie powinno sie tak o chłopcach pisac, ale Mateuszek na prawde sliczny, jak aniołek i to nie jest mozliwe zeby nawet czasem łobuzował, nie uwierze poki sama nie zobacze.
Popieram popieram :tak:
No i Julcia ma ten wałek , którym się moje panny tłukły :-D:-D:-D:-D:-D
Haha tak myslałam. wałek został Juce zakupiny po dokąłdnie tej rozmoie, czyli tłuczenia sie tynkówek wałkiem, poszłam na targ i babka miała, wiec trzeba było kupic. Julka jest nim zachwycona wiec dlatego własnie bedziemy robic pizze:-D

Aaga moja synowa to prawdziwa Pani domu :tak:, ale tym wałkiem chyba Nikusia nie będzie "głaskać" :baffled:, Julcia pięknie wyszła :tak:.
No Geperty zobaczymy jak to bedzie. Jak Julka odziedziczy charakter po mamusi to wałek moze byc czesto w uzyciu:-D
 
Aaga w sumie to dobrze, ja też z tych co noszą w domu spodnie ;-), nie ma jak ułożony mąż :-D.
 
reklama
Dziękujemy kochane :* :-):tak:

Wszystkie te cioteczki, które nie wierzą, że Mati ma rogi :szok::szok::-D:-D zapraszam do nas, szybko zmienicie zdanie :sorry2::rofl2::-D

Tort się teściowej faktycznie udał ;-), Mati był zachwycony, a w ogóle to złego słowa na nią powiedzieć nie mogę, bo to kochana kobieta :tak:.

aaa wyadło sie że teściowa nie aż taka zdolna:sorry2::-D:-p
ale dyplomatycznie to ujęłaś Martuś :-)
jedna mądra teściowa, której nie chciało się piec :-p
.... normalnie nie mogę z Was dziewczyny :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Aniu ... jak zapytam, w której cukiernii zamawiałam, to Ci napiszę :tak: ... a mi się strasznie podobał ten co Ty miałaś dla Robcia ... z Zygzakiem :-) był śliiiiiczny :tak:
 
Do góry