reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Nie wiem czy mi się uda, ale postaram się wkleić naszą Fasolkę:-) główka w dole nóżki w górze :-):-):-)
dzidzia.jpg
 
reklama
własni zjadłam obiadek ale sie objadłam ale bardzo mi smakował,nie mogłam się powstrzymać :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
a miałam ziemniaczki młode z koperkiem,kalafior polany zasmażką i kefir do tego.pycha było. :tak::tak::tak::tak::tak:
Ja też uwielbiam wszystko co z kalafiorami :-):-):-):-)

Dobrze ze sie specjalnie nie ubieralam i nie malowalam zeby z mala wyjsc na spacer bo u mnie wlasnie zaczelo padac:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Bo wiecie je jeszcze w pizamce siedze i chyba juz sie dzisiaj nie ubiore tylko zmienie wieczorem po kapieli pizamke:-D:-D:-D:-D zreszta Emily tez jeszcze w pizamie dzisiaj mamy pizama party a co:-D:-D:-D:-D
popieram.:-D:-D:-D:-D

A ja mam dzisiaj na obiad mlode ziemnaczki,dewolaje i suroweczke:tak::tak::tak:Wiktoria jeszcze spi ,a Klaudia przed chwila wstała:-)

Moje drogie domoweczki od piatku ide do pracy:tak::tak::tak:HURRA:tak::tak::tak:
super

Ale jestem dzisiaj zła :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::angry::angry::angry::angry::angry:
Już drugi dzień z rzędu mały wymyśla, że nie zje obiadu. Wczoraj się uparłam i powiedziałam, że jeśli nie zje to nie dostanie jedzenia aż do spania, a była 17.00 , no ale nie potrafiłam już wytrzymać bo On się tak uwziął, ze nic nie ruszył...:angry:
A dziś powtórka, przywiozłam przepyszny pieczarkowy sosik od rodziców, ugotowałam ziemniaczki, a ten znów wydziwia, że nie chce, bo mu nie smakuje, chociaż nawet nie spróbował.:wściekła/y:
A niedawno wszyscy go chwalili, że tak ładnie wszystko je...
Nie wiem już co robić...ZŁA jestem strasznie :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
daj na luz.
Gdyby był głodny to by zjadł.
Zauważył ,że mu wymyślasz to to wykorzystuje i wymyśla coraz bardziej.

Ja juz kiedys pisałam jaka to praca-w sklepie miesnym;-):-D
Bede chodzila na tyle godzin na ile mi bedzie pasowało:tak::tak::tak:
Do konca czerwca M bedzie z dzieciakami a pozniej dogadam sie z moja siora:tak:Na poczatek bede miala 8 zł na godzine:tak:

Moje wlasnie czekaja na obiadek i tez pewnie duuuzo zjedza:tak::-)

MAKUNGA
Wspolczuje Tobie z tym nie jedzeniem:no:Sama to przechodzilam jak dziewczynki były małe-ale u mnie to byla prawdziwa masakra:no::no::no:
U mnie masakra jest do tej pory.
Kuba notorycznie zapomina jak się gryzie.Je tylko to czego pamięta smak.:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

witajcie kobitki ;-)
ja rowniez jestem mamusia siedzaca z 16 miesiecznym lobuzem w domku;-)
witamy na naszym czacie -sabacie :-D:-D:-D:-D

witam nową mamusię mój adaś też z 16 lutego tylko 1999 roku:rofl2:
witam dziewczynki korzystam z chwiluni to wpadłam stęskniona do was:tak::tak:
już po sprawie wszystko ok i od dziś piotr formalnie jest już tatusiem antoniego jupppppiiiiiii:-D:-D
lece choć troszku nadrobić:tak::tak:
ale tęskniłam:tak::tak:
gratuluję pomyślnego zakończenia sprawy.:-)
 
reklama
Do góry