reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Album Fotograficzny

Dziewczyny ja juz czytalam w wielu miejscach,ze wielkosc brzucha wcale nie zalezy od wagi itd... za to czy widac iz kobieta w ciazy ma brzuch odpoiwadaja miesnie ktore trzymaja bodajze macice (umiejscowione gdzies po dwoch stronach brzucha, miednicy) i w zaleznosci jak kazda z nas ma silne te miesnie tym szybciej lub pozniej bedzie widac brzuszek... u mnie na razie nie za bardzo... moze troche czuje po spodniach jesli chodzi o guzik w pasie jak siedze musze rozpiac.

Pamietam,ze moja kolezanka w 5 miesiac jeszcze prawie w ogole nie miala brzuszka przy czym jest strasznie szczupla dopiero ok 6 miesiaca troche bylo juz cos widac...takze to zalezy
 
reklama
o jej wy juz macie takie brzuszki? moj to raczej wyglada tak jakbym grochowki sie najadla. Jak tylko dostane moj aparat ( zepsul sie podczas wakacji :( ) to pokaze wam :)
 
czesc, wiesz co, moj brzucho jest dziwny, ja mam wrazenie ze bardziej w boki sie rozrastam:(, hehe, a brzucia taki jakis tluszczykowaty bedziej (chociaz nic nie przytylam, wiec ja nie rozumiem nic z tego)
 
ani Indie ani Joga...heheh, tak poprostu sie stworzył :)


troszeczke to jak profanacja, bo dla hindusow to wielki znak. Nosi sie go z duma.prosze nie obraz sie za to, ale zareagowalam tak bo dla mnie tez duzo znaczy.Od kiedy medytuje wiele sie zmienilo, a jest to wazny znak i dzwiek medytacji.
 
Ostatnia edycja:
reklama
We wrześniu już będziemy miały wszystkie fajne widoczne brzuszki :D Ja jak na razie nie mogę przyzwyczaić... jak ubieram obcisłą bluzkę to wydaje mi się jakbym pojadła czekolady z tydzień... hehehe
 
Do góry