reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Album Fotograficzny

Jeju, ja juz nie moge sie doczekac kiedy zobacze mojego Groszka, az mnie skrecic ma :-p a to jeszcze 25,5 godziny, AAA!!! Chyba sfiksuje :-pJa uwielbiam podglądac moje dziecię na USG. Wy tez jestescie tak niecierpliwe jak ja?
 
reklama
Ja widzialam swojego groszka jak był pęcherzykiem z kuleczką , i szczerze to tylko ginko cos tam widział ... mam nadzieje ze na następnym cos już zobacze ...
a mam dopiero 29 lipca ... też świruje , też ...
 
Jeju, ja juz nie moge sie doczekac kiedy zobacze mojego Groszka, az mnie skrecic ma :-p a to jeszcze 25,5 godziny, AAA!!! Chyba sfiksuje :-pJa uwielbiam podglądac moje dziecię na USG. Wy tez jestescie tak niecierpliwe jak ja?

jej tak samo jak ja! ja dzis mam USG, juz sie nie moge doczekac tego usg kiedy powie mi jaka to bedzie plec. chcialabym juz mowic po imieniu do dzidzi! dzis wkleje cus jak mi da zdjątko :)
 
Taki jestem mały brzdąc :) Pan gin śmiał się wczoraj, że widzi fajną laskę z niebieskimi oczami :-p:-p
 

Załączniki

  • dz1.jpg
    dz1.jpg
    30,6 KB · Wyświetleń: 50
  • dz2.jpg
    dz2.jpg
    30,5 KB · Wyświetleń: 50
reklama
Illona gratulacje takiej fajnej dzidzi mojej jeszcze nie widać jak byłam dwa tygodnie temu to tylko serduszko bijące ale może już w piątek cos więcej zobaczę.
 
Do góry