reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

MH to nie źle :-D:-D:-D chciała bym to zobaczyć :tak:

To co na poczcie za drzwi mają:szok::szok::szok:
Beata a nie możesz do gina na NFZ chodzić?


Brakuje jakiś 2 cm :no: W sumie to mogła bym to zgłosić i musieli by poprawić :tak: bo zgodnie z przepisami, minimum to 80 cm :tak: a mój wózek ma 79 :-p

A ja porostu staję w drzwiach i blokuję... Krzyczę do Pań z okienka, żeby mnie ktoś obsłużył, a dopóki tego nie zrobią to nikt nie wejdzie :-p
No i mam wymówkę, żeby na pocztę nie chodzić :-p M wszystko za mnie załatwia, no chyba ze w ostateczności to idę sama :eek:
 
reklama
Wiki a co robiłaś że się przecięłaś?
MH i bardzo dobrze że tak robisz, u mnie z kolei na poczcie to jest wjazd na wózki ale drzwi się tak ciężko otwiera że nie daję rady :sorry:
 
No moje dziecię zjadło i zaraz go kładę mam nadzieję że zaśnie bo chce sobie trochę odpocząć :tak: ale coś dzisiaj jakaś osłabiona jestem, oby nic mnie nie wzięło :tak:
 
Hej dziewczyny ,melduje ,ze zyję ,czytam ,ze tu całe mnóstwo chorych dzieci i mamuś -ZDRÓWKA ŻYCZĘ MAŁYM I DUŻYM CHOROWITKOM
mój Ksawek też chory,drugi tydzien w domu ,na weekend pożyczylismy z przychodni nebulizator i zaczeło fajnie mu sie odrywa c i trochę życia odzyskał,ale w domu siedzieć musi ,a ja niestety z nim ,z nudów wziełam sie za książki,i czytam i czytam...choć dziś sie wyrwałam ,bo musiałam do Gryfic jechać i choć wiem ,ze duze skupiska ludzi sa niedobre dla i tak juz chorych dzieci to musiałam,ale chociaż mu buty na zimę juz kupiłam.
Ogólnie czas mija szybko i miło,mamy teraz z m dobry okres i żeby tak jak najdłużej zostało:happy:,Klaudia na szczęscie zdrowa, ja też i jakoś sie kręci;-)
Jak Laura miala okropny kaszel to dostalam elegancki sprzet do inhalacji musze przyznac ze to extra sprawa.Teraz mam go w domku i jak co to pewnie bardzo chetnioe bym z niego korzystala.Ale jak narazie odpukac jewstesmy zdrowi:sorry:

My sie wybralismy na spacerek UWAGA bez wozka Emily dala super rade bylismy 1,5 godz na dworze i non stop spacerowalismy a ona ani razu nie chciala na raczki:tak::tak::tak: i nawet nie jest zmeczona napewno jak bysmy dluzej spacerowali to tez by dala jeszcze rade tylko trzeba bylo uciekac do domu bo ciemno sie strasznie szybko zrobilo:-D:-D
no to extra bo ostatanio Laura mi na spacerach na rece chce wchodzic:szok:
no staram się :tak::tak::tak::-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
w końcu trzeba pokazać się z jak najlepszej strony :-p:-p:-p

możecie sobie wyobrazić jak wygląda sklep prowadzony przez 5 tyg przez faceta,oj jest do sprzątania wierzcie mi :tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:
nie da rady się nudzić :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
przynajmniaj czas szybko ci mija bo masz sie czym zajac gorzej jak bys musiala tej roboty szukac
No to dałam Wam kilka zdjęć :tak: bo Kubka to już dawno tu nie wrzucałam :-D:-D:-D a to z poduszkami na łóżku to jego ulubiona pozycja nawet na podłodze staje na głowie hehe :-) a odkurzacz to ulubiona zabawka :tak:
fajne zdjecia
Witam! Ja dopiero teraz bo dzisiaj dzień w biegu... Jutro też jedziemy na szczepienie i nie wiadomo jak potem będzie:sorry::sorry:
Teraz Zuza spi. Też coś śpiąca jestem. ostatnio godz. 21 a ja bym najchętniej do wyrka wskoczyła. Starzeje się czy jak:-D
mam to samo cos ostatnio zmeczona chodze:cool2:
Nadrabiałam Moderatornię i dlatego mnie nie było a i jeszcze klatkę musiałam umyć,bo koniec mojego dyżuru:wściekła/y:.
Poprawka na palucha Julka - nie rozcięty tylko jak mu wyciągałam to odcięło mu mięska trochę a że krwi było sporo to dopiero teraz przyczaiłam i teraz wystruganego paluszka ma:-:)zawstydzona/y:.Ale dobrze,że ropą podchodzi,bo to znaczy że się goi:tak::huh::huh::huh:.
Dziewczyny,jak szefowa Lipca 2007 i Lublina częstuje to się nie odmawia:no: - więc łyżeczki w rękę i SMACZNEGO;-):tak:
13.jpg

No to Wam smaka na kolację narobię,bo zamaniło mi się makaron z tuńczykiem i 2 talerze zjadłam:confused2::zawstydzona/y::tak::szok:.
mniammmmm pycha torcik
Ja tez ostatnio ogladam "M jak milosc"

Slicznie wygladaliscie:tak::tak::tak:Fiu-fiu


Moja Klaudia dokladnie tak samo staje na glowie:tak::tak::tak:Wszedzie gdzie sie tylko da:szok::szok::-D:-D:-DA ja zawsze sie z Niej smieje:tak:Zreszta Ona to jest taka gimnastyczka ze szok:szok::szok::szok:


Oj to nieciekawie z tym paluszkiem:no::no::no:
A torcik pychotka;-):-)


Moi jzuz spia:tak:Klaudia byla dzisija caly dzien niegrzeczna ,wiec za kare nie pozwolilam Jej siedziec ze mna w pokoju i zasnela w swoim lozeczku:-)Wytlumaczylam Jej oczywscie ze byla niegrzeczna i wogole i nawet nie zaryczala jak Ja kladlam w lozeczku-widocznie zrozumiala;-):-)
Zjadlam juz kolacyjke i zaraz zobacze czy jest cos w tv:tak::tak::tak:
popatrz jaka madra dziewczyna:tak:
Witam i ja z rana:tak::tak:
Juz dawno tak wczesnie na nogach nie bylam ale trzeba bylo sie zmobilizowac i wstac bo na 9 mamy wizyte z Emily u dentysty calkiem bym zapomniala gdybym nie wczoraj przez przypadek karteczke z terminem znalazla:szok::szok::szok::szok:
U mnie jeszcze wszyscy spia ja ide sie szykowac a potem bede moich spiochow budzila:tak::tak::tak:


Anaconda fajny prezencik ja jeszcze sie nie zastanawialam nad prezentami na mikolaja i pod choinke a to juz tuz tuz:sorry::sorry::sorry::sorry:


Beata super fotki a Kubek to maly akrobata:tak::tak::tak:
czekamy na informacje
Hej dziewczyny, widze słońce u Was a u nas tylko mgła i wioter, hihi
Kurcze mała cos mi sie przestawiła i zamiast spac do 9.30 wstaje o 8 rano. To straszne!
My juz po sniadanku, chata posprzątana, zostala jeszcze tylko kuchnia, salon, pokój małej, łazienka, korytarz, pranie, zmywanie i wodę w zbiorniku podmienić i tak sie zastanawiam czy starczy mi czasu kota wykąpać.
No to jak widac dzis mam luźny dzień, hihi, to lepiej zaraz sie za niego wezme.

A wiecie co, w ostatnie 2, może 3 miesiące zauważyłam, że bardzo mi sie wzrok pogorszył. Wczoraj na poczcie mialam duzy problem. Co prawda ja miałam kiedys okulary, tylko tak czesto ich nie nosilam, ze zgubilam. Powinnam isc przebadac patrzałki, ale jak powiem P, to bedzie , że to od komputera i zapewne bedzie mial racje.


A AS to nam już całkiem wsiąkła w te szkolne obowiązki, byle do ferii hihii
a z tym wzrokiem to czasami nie za duzo BB:-D:-D
A zapomniałam
50 % zniżki-bielizna
Sklep INTYMNA.PL™
oooo trzeba tam popatrzec
A propos poczty, piałam wam , że mój wózek nie mieści się w drzwiach poczty :szok::szok::szok: :wściekła/y: Ale za to jestem obsługiwana bez kolejki :-D

musi to smiesznie wygladac ale jestem ciekawa co to za drzwi maja ze wozek sie nie miesci
 
teraz moge sie przywitac :))

Ja wczoraj mialam jakis dolujacy dzien:-(
Przestalam brac tabletki anty i chyba mi sie cos w organizmie przestawia:eek: Zrobilam sie strasznie delikatna ehhhh zreszta mojemu o tym powiedzialam wiec byl dla mnie bardzo czuly i mily
Wieczorkiem mialam etat przy zelazku
O i zapomnialam o praniu ktore lezy w automacie:szok: zaraz to zrobie:-D
Laura wczoraj poszla spac o 20:happy:
A my mielismy czas dla siebie wspolna kapiel a potem do wyrka:rofl2:
Rano Bodzio wstal do pracy a Laura razem z nim:-D
NO i dzis moj musi jechac do PL ehhhh nawet sie nie nacieszylismy soba ale co tam nardobimy jak wroci:rofl2::rofl2: pewnie w niedziele dopiero ale co tam ja przynajmniej porobie porzadki w domku bo w szafach mam balagan trzeba posortowac i oddac ciuchy:tak:
Ale sie rozpisalam fiufiu:-D:-D
DObra teraz uciekam z Laura na zakupki bo pasta mi sie skonczyla:cool: i plyn do plukania
 
My juz po sniadanku.Oczywiscie byla jajecznica;-):-):tak::tak::tak:Niedlugo sie ubierzemy i pojdziemy na spacerek,na poczte i po mlodego:tak::tak::tak:
MH
Chcialabym Cie widziec na tej poczcie:-D:-D:-DAle dobrze robisz hehe
 
mY SZYBKO JEDNAK NIE WYJDZIEMY oD DZIS oLIWKA MA antybiotyk 3 razy dziennie dozylnie Na ten plyn w uszach Bo ma uszy chore :-(
Wlasnie zakladali jej zas wenflon Na szczescie udalo sie za pierwszym razem Oliwka ma go na raczce kolo paluszkow I jak go widziala to sie strasznie zalila Ze go ma :-(
Wlasnie usnela Ja juz nie wyrabiam Pije non stop melise I jestesm nadal strasznie nerwowa I zalamana Juz nie wyrabiam w tym szpitalu :-(

Pozatym te wyniki krwi Z hormonu plci co wyszly zle to zas wczoraj byly powtarzane i zas sa ZLE ale najwazniejszy wynik bedzie z krwi co wczoraj pobierane bylo Ale wynik kolo miesiaca I jak sie okaze ze jest chora to bedzie brala hormony ale dopiero po 4 roku zycia Kurna zla jestem ze jak cos to nie da sie jej leczyc teraz :-(
Bo niby jest zamala na te hormony teraz :-(
Mowia wam jestem podlamana I zmeczona
 
reklama
Witam my po szcepieniu-nie było tak zle. Nastepne ostatnie za 2 tyg bo miedzy infanrixem a prevenarem ma byc 2 tyg przerwy. Zuza śpi wiec wypije kawke i za obiad sie zabiore:tak:
No i jeszcze jedno. Wydaje mi sie że Zuza od paru m-cy ma ciemieniuche teraz jest widoczna na brwiach-poprzedni pediatra mówił że w tym wieku to niemożliwe. A nasza nowa lekarka odrazu przepisała maści. Oliwka nie pomagała:no:


A propos poczty, piałam wam , że mój wózek nie mieści się w drzwiach poczty :szok::szok::szok: :wściekła/y: Ale za to jestem obsługiwana bez kolejki :-D
No to masz dobrze:-):-)

mY SZYBKO JEDNAK NIE WYJDZIEMY oD DZIS oLIWKA MA antybiotyk 3 razy dziennie dozylnie Na ten plyn w uszach Bo ma uszy chore :-(
Wlasnie zakladali jej zas wenflon Na szczescie udalo sie za pierwszym razem Oliwka ma go na raczce kolo paluszkow I jak go widziala to sie strasznie zalila Ze go ma :-(
Wlasnie usnela Ja juz nie wyrabiam Pije non stop melise I jestesm nadal strasznie nerwowa I zalamana Juz nie wyrabiam w tym szpitalu :-(

Pozatym te wyniki krwi Z hormonu plci co wyszly zle to zas wczoraj byly powtarzane i zas sa ZLE ale najwazniejszy wynik bedzie z krwi co wczoraj pobierane bylo Ale wynik kolo miesiaca I jak sie okaze ze jest chora to bedzie brala hormony ale dopiero po 4 roku zycia Kurna zla jestem ze jak cos to nie da sie jej leczyc teraz :-(
Bo niby jest zamala na te hormony teraz :-(
Mowia wam jestem podlamana I zmeczona
Szpitale sa dołujące i człowiek bardziej zmęczony-wiem coś o tym:sorry:
Ale głowa do góry bo im więcej będziesz myślec na NIE tym gorsze samopoczucie.
Zuzi ostatnio dopiero za 6 stym razem sie wkłuli:wściekła/y:
 
Do góry