reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki u lekarza

Nie bede brac tego syropu na nocma kaszel mam mokry tzn z flegma.Tyle ze lekarka kazala mi go brac 3 razy dziennie co 8 h wiec juz sama niewiem.Jak zblizajaca sie noc bedzie taka jak ostatnia to jutro znow pojde do lekarza:tak:

Podejrzewam więc że syrop jest wykrztuśny -to jakaś pomyłka brać wykrztuśny syrop na noc... mi lekarz zawsze przepisuje coś na wykrztuszanie w dzień ale przeciwkaszlowe na noc. No nic spróbuj go wziąć jakoś wcześniej żeby nie działał w nocy a jutro pędź do lekarza...
 
reklama
bylam dzis na swojej 1szej wizycie z szpitalu - kontralnej znaczy - i mialam 1sze i ost w tej ciazy USG:tak: Zeszlo sie tylko 3.5 godz, wiec nie tak zle:-p
Samo USG bylo ok, pomierzyli wszystko jak trzeba, lazalam tam prawie pol godz. Nie poznalam jednak plci, bo dzieciatko stwierdzilo, ze skrzyzuje sobie nozki i w nosie ma ze mamusia prosi i grozi :laugh2: Lakarka spr kilka razy czy sie nie zdezydowal maluszek na zmiane pozycji nozek, bo krecil sie troszke, ale nie - jak usiadl, tak siedzial przez cale badanie. Dobrze ze chociaz raczkami machalo Moje Malenstwo i po buzi sie poglaskalo :-) Niestety tutaj nie mierza dlogisci ciemieniowo-siedzeniowej wiec nie wiem ile ma moje Kochanie, ale kosc udowa ma 3.1 cm wiec chyba nie jest zle:rofl2:
Ale jestem szczesliwa :happy::happy::happy:
Mam nadz, ze jak pojde na USG w Pl za 3 tyg, to Kropek nie bedzie sie juz tam wstydzil i poslucha sie Rodzicow :-D
 
Ja tam miałam kompa w szpitalu a co :-D

ale Ci dobrze, u mnie takie przyjemnosci we wlasnym zakresie:)

bylam dzis na swojej 1szej wizycie z szpitalu - kontralnej znaczy - i mialam 1sze i ost w tej ciazy USG:tak: Zeszlo sie tylko 3.5 godz, wiec nie tak zle:-p
Samo USG bylo ok, pomierzyli wszystko jak trzeba, lazalam tam prawie pol godz. Nie poznalam jednak plci, bo dzieciatko stwierdzilo, ze skrzyzuje sobie nozki i w nosie ma ze mamusia prosi i grozi :laugh2: Lakarka spr kilka razy czy sie nie zdezydowal maluszek na zmiane pozycji nozek, bo krecil sie troszke, ale nie - jak usiadl, tak siedzial przez cale badanie. Dobrze ze chociaz raczkami machalo Moje Malenstwo i po buzi sie poglaskalo :-) Niestety tutaj nie mierza dlogisci ciemieniowo-siedzeniowej wiec nie wiem ile ma moje Kochanie, ale kosc udowa ma 3.1 cm wiec chyba nie jest zle:rofl2:
Ale jestem szczesliwa :happy::happy::happy:
Mam nadz, ze jak pojde na USG w Pl za 3 tyg, to Kropek nie bedzie sie juz tam wstydzil i poslucha sie Rodzicow :-D

gratuluje:) najwazniejsze ze maluszek zdrowy, a 3 tygodnie jakos wytrzymasz:-)
 
Super ,że ze szkrabem wszystko gra:tak:
Mam tylko nadzieję ,że moje nie będzie takie wstydliwe i pokaże co tam ma ;-)
Słyszałaś ,ze około 35 tyg. uraczą nas tutaj w szpitalu 2 butelkami Lucozade ,żeby sprawdzić poziom cukru :-D dla nie wiedzących co to Lucozade ,oświadczam iż,bardzo słodki , lekko gazowany napój orzeźwiający :tak:
 
Słyszałaś ,ze około 35 tyg. uraczą nas tutaj w szpitalu 2 butelkami Lucozade ,żeby sprawdzić poziom cukru :-D dla nie wiedzących co to Lucozade ,oświadczam iż,bardzo słodki , lekko gazowany napój orzeźwiający :tak:

pewnie to lepsze od tej oblesnej glukozy ktora beda mi chcieli wtrynic kolo 25tc
 
Ja mam to badanie glukozy 30go... jak to łyknę to ponoć dziewczyny mi dadzą soku z cytryny... kurcze to naprawdę takie ohydne jest??? jakiś sposób na lekkie przejście???
 
reklama
moja kumpela mowila zeby wycisnac cala cytryne do glukozy i wtedy wypic, a i tak za slodkie jest!!!!! czyli niedobre?? - bo ja wiem, poprostu okropnie strasznie slodkie ;-).....
wole to wypic, niz dac sie kloc iglami czy czyms tam innym:sorry:....
 
Do góry