reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jeszcze nadzieja...?

Dołączył(a)
26 Luty 2024
Postów
2
Witam wszystkich bardzo serdecznie.Staramy się z mężem o dzidziusia od października, udało się za pierwszym razem, ale ciąża okazała się biochemiczna. 28 stycznia zobaczyłam ponownie dwie upragnione kreski na teście ciążowym, umówiłam się do ginekologa na 5 lutego. Na wizytę przyszłam ze zrobionymi wynikami beta-HCG ( 29 stycznia beta wynosiła 1036, 31 stycznia 2054). Na USG lekarz zobaczył pęcherzyk i stwierdził, że to 5 tydzień ciąży, kazał mi przyjść za 3 tygodnie tj. 26 lutego czyli dzisiaj razem z kompletem badań. Na wizytę poszłam pełna nadziei i niestety....nie było słychać serduszka💔 Lekarz stwierdził, że ciałko żółte jest zbyt duże (8mm), a zarodek na pewnym etapie musiał przestać się rozwijać ( było widać małą kropkę). Chciał, abym jutro poszła do szpitala, zapytałam się czy jest szansa, aby w ciągu kilku dni - tygodnia coś się zmieniło, powiedział, że możemy poczekać do soboty, jeśli do tego czasu nic się nie zmieni, to niestety czeka mnie szpital :( Tak cieszyliśmy się z mężem, że się udało...Czy któraś z Was była w takiej lub bardzo podobnej sytuacji i wszystko skończyło się dobrze? Jestem załamana...:(
 
reklama
Myślę,że nic Ci nie da wiedzą jak to było u innych dziewczyn. Każdy przypadek jest inny. U jednych kończy się szczęśliwie a u innych niestety poronieniem. Nie pozostaje Ci nic innego jak czekać. A pęcherzyk ile ma mm?
 
Myślę,że nic Ci nie da wiedzą jak to było u innych dziewczyn. Każdy przypadek jest inny. U jednych kończy się szczęśliwie a u innych niestety poronieniem. Nie pozostaje Ci nic innego jak czekać. A pęcherzyk ile ma mm?
5 lutego pęcherzyk ciążowy miał 1,1cm, wczoraj na badaniu lekarz nie powiedział jaki ma wymiar, jedynie że pęcherzyk żółtkowy ma 8 mm i jest za duży.Może uda mi się umówić do innego lekarza na konsultację.
 
Do góry