reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze dolegliwości

Bardzo dziekuje za slowa otuchy
Wiem ze mozna odbudowac laktacje i ja wlasnie przez ostatnich kilka dni robilam (laktator mialam przyklejony do reki) ale z chorymi dziecmi to juz nie taka prosta sprawa wiec musialam poprostu odposcic
Jest mi nadal bardzo ciezko i placzliwie ale moja corcia tak zdecydowala wiec nie bede walczyc na sily , chyba bylo by to bardziej dla mnie niz dla niej
Musze sie jakos pozbieraci cieszyc chociaz z tych kilu miesiecy, choc tak mi ciezko jak piszecie ze dajecie cycusie:-( a ja nie
I jeszce na dodatek tego wszystkirgo przyszla @ i moje hormony szaleja:no:
Bardzo to wszystko trudne do ogarniecia :-(
 
reklama
6 tygodni temu skonczyłam karmić, a 2 tygodnie temu skonczylam brać pigułki które brałam podczas karmienia, tydzien przed ich skonczeniem dostałam okres trwał 8 dni i był dość obfity, 3 dni po tym jak skonczyłam tabletki i jak skonczył mi się okres znów dostałam !! trwał 4 dni podejrzewam ze to po odtawieniu tabletek a dzis znów mam plamienia brunatne i boli mnie podbrzusze!
chciałam mieć miesiąc przerwy przez rozpoczęciem pigułek dwufazowych, 9 kwietnia idę do gina.
Mąż musiał gumki kupić i tak leżą i lezą;-) bo ciagle o nich zapominany hihihihih
 
Mamcie, mam pytanko i przy okazji odświeżam wątek;-) - ale to dobrze dobrze że nei ma za dużo tych dolegliwości:-p

Czy jak karmicie piersią to boli Was podbrzusze tak jak na @ w okresie kiedy powinna ona wystąpić - nawet jesli te cykle podczas karmienia bywaja nieregularne?

bo ja czekam na swoją i się dygam testu zrobić:szok::-D

a czy podczas ciązy bolało Was brzucho w okolicach spodziewanej @?

Bo jak boli to moze oki, nie? i znaczy że to coś takie a la okres:sorry2::oo2:
 
ja karmię piersią, biorę tabletki cerazette i mam bóle podbrzusza jak na @ ale nie wiem czy to w terminie miesiączki, czy dokładnie co 4 tygodnie... nigdzie sobie tego nie notowałam ale byłam u gina, zrobił mi usg, powiedzial ze do @ daleko i wszystko jest OK ;-)
 
Mnie na początku ciąży bolało podbrzusze w dniach kiedy powinna byc @ :tak:
Dla świętego spokoju lepiej zrób sobie test :-D
Ja też już robiłam :zawstydzona/y:
 
a mnie od 2tyg boli podbrzusze przy wysiłku i przy wspołzyciu, do tego plamie:-( biore cały czas Cilest i nie wiem dlaczego boli.
 
Malbertka mnie tak własnie dość regularnie boli i ciągle myślę że @ przyjdzie ale jej nadal nei ma - co mnie ztresztą wcale nei martwi:) śluz też się zmienia
 
no mnie nic nie boli bolało jedynie jak przestałam brac azalie. Idz do gina czasem takie bóle spowodowane moga byc jakims mięsniakiem, a moze taki twój urok. Testy to ja juz dwa robiłam na wszelki;-)
 
reklama
Do góry