reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze dolegliwości

dzieki dziewczeta;-)
Zrobiłam testa- wynik na "nie" - a juz prawie byłam pewna i wmawiałam sobie efekt ciązenia - uf uf uf:happy2:

Do gina jestem umowiona, ale własnie chyba jesli pobolewa w okolicach spodziewanego okresu to spoko. Tylko kurcze, wkurza mnei to ze raz jest on co 2 miesiące raz co 35 dni, raz w ogole - nieźle to karmienie piersią miesza:szok:

No ale teraz to już mężastego niedopuszcze bez ogumowania:evil::growl:, a jeden taki przypadek w tym miesiącu sie zdarzył i dlatego miałam stracha:-p
 
reklama
no mnie nic nie boli bolało jedynie jak przestałam brac azalie. Idz do gina czasem takie bóle spowodowane moga byc jakims mięsniakiem, a moze taki twój urok. Testy to ja juz dwa robiłam na wszelki;-)
kochana ja też siedem dni temu przestałam brać azalie na czas nie pojechałam po recepte i juz tak zostalo i tez pobolewa mnie brzuch -jeszcze karmie piersią mała ma 9 i pół miesiąca i na razie zostaną gumki . Siostra namawia mnie na spiralkę 350 zł na 5 lat -co Wy na to?
 
kochana ja też siedem dni temu przestałam brać azalie na czas nie pojechałam po recepte i juz tak zostalo i tez pobolewa mnie brzuch -jeszcze karmie piersią mała ma 9 i pół miesiąca i na razie zostaną gumki . Siostra namawia mnie na spiralkę 350 zł na 5 lat -co Wy na to?
Masz na mysli Mirene?
 
A ja dziś dostałam okres....taki pierwszy prawdziwy o porodzie bo tak wcześniej tylko dwa razy plamienia miałam... W ogóle już wcześniej czułam że na coś się zbiera, bo spuchłam i brzuch mnie właśnie pobolewał i jakaś taka rozdrażniona się zrobiłam no i tez zastanawiałam się czy testu sobie nie strzelić:sorry2::sorry2:
A dziś to w ogóle się czuje jak słonica, zimno mi i jakaś taka przygnębiona jestem...ech te głupie hormony!!
 
a ja jeszcze od porodu nie miałam @. czy są jeszcze dziewczyny, które tez nie dostały?
jak tak Was czytam, to sie zaczełam zastanawiać czy nie zrobić sobie testu ;-9
 
Ja nie miałam jeszcze Anitek i chyba nie dostane póki nie skoncze karmic. plamilam tylko lekko przy azalii jak zaczelam brac i jak skonczyłam, no ale to wplyw tabletek
 
reklama
a ja jeszcze od porodu nie miałam @. czy są jeszcze dziewczyny, które tez nie dostały?
jak tak Was czytam, to sie zaczełam zastanawiać czy nie zrobić sobie testu ;-9

ja tez jeszcze nie dostałam i miałam o to samo pytać
i zastanawiam sie kiedy to nastąpi,pewno juz niedługo
 
Do góry