reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zajść w ciążę po antykoncepcji...

bafinka moze Tobie sie udalo a test byl za wczesnie robiony.poczekaj do czwartku i powtorz test jak @ nie przyjdzie.u mnie wczoraj popoludniu @ sie rozchulal, ja mam slabe okresy wiec bez przesady ale moge powiedziec juz ze nowy cykl rozpoczety.dzis 2 dc.strasznie to dobijajace.tyle numerkow poszlo na marne.teraz na dni plodne pozostaje mi czekac conajmniej 16 dni jak nie wiecej , przez te moje pozne owulacje.
Agness Ty masz przynajmniej juz jedno dziecko wiesz ze w ciaze mozesz zajsc a ja nigdy w ciazy nie bylam i zaczyna mnie stresowac ze mi sie nie udaje, ze cos ze mna nie tak.maz i mama mnie pocieszaja, wmawiaja mi ze wszystko ze mna w porzadku.ja zaczynam wpadac w kompleksy, juz sie czuje niekobieca, bezplodna.kobiety w ciazy mnie draznia.ciazenie stalo sie juz moja obsesja.nie potrafie wyluzowac, czasem uda mi sie na 2 tyg. a potem znow to samo.
Agness niebawem zaciazysz a moze juz ci sie udalo, widac nie jestesmy takie super plodne i wymagamy wiecej czasu.
 
reklama
kwiatuszek Ty masz fajnie z tym krotkimi cyklami, ledwo okres ci sie skonczy a juz mozesz myslec o owulce a ja znow bede swojej wyczekiwac.jak pomysle ze dzis mam 2dc i owulke moge miec za min. 16 dni albo max. 20 to mnie dolek dopada.z m doszlismy do wniosku ze bede mierzyc temp. od 8 dc do trzech dni po skoku, jak bede miec pewnosc ze owulka byla to przestaje, testow owulacyjnych juz nie kupuje- szkoda kasy i nerwow.no i pozniej zaczniemy sie bzykac, zeby miec wiecej sily potem.
 
kwiatuszek kochanie nie martw się. Ja też mam dołki, właśnie dlatego.Przy pierwszym dziecku nic nie planowałam, nie byłam przygotowana, nie wiedziałam co będzie dalej, a teraz tak bardzo chcę, i nic. A w dodatku udało się, dostałam prezent od Boga i mi go zabrał. Gdzie sprawiedliwość.Nie wiem co ci powiedzieć, wiem, że nic do zCiebie nie przemówi. Uda nam się napewno. Ja w to barrrrdzo głęboko wierzę, i ty też musisz uwierzyć.
 
Agnes ja wierze, że to co Bóg zabrał to jeszcze wynagrodzi ślicznym, zdrowym maleństwem. Trzymam kciuki &&&&&
Jak się sprawy mają u Ciebie? :)
 
Agnes ja wierze, że to co Bóg zabrał to jeszcze wynagrodzi ślicznym, zdrowym maleństwem. Trzymam kciuki &&&&&
Jak się sprawy mają u Ciebie? :)

Dzięki kochanie. U mnie czas oczekiwania, najgorsze co moze być. I nadzieja.... ona zawsze ostatnia umiera.
Dzis zauwazyłam że mi trochę cycki stwardniały. Ale to objaw zblizającej się @ również. Więc nie nakręcam się.
 
reklama
Do góry