reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Witam kochane :-)

Przepraszam za taką długą nieobecność :-( ale byłam w szpitalu :-( :-(
a nie maiałam do zadnej z was nr :-(


Mozecie mi streścić co się działo ?:-)
Nie dam rady nadrobić :-(
 
reklama
Czołem Panie Kapitanie Mrówko !! :-D (buziaki to może tak na prywatności kapitanie.... ;-) )


Co się z Tobą działo mlodamamusia ????? :-(

mlodamamusia wysłałam numer do mnie na PW ... matwiłyśmy się :((( oooj ale chyba masz za dużo wiadomości bo nie chce przejść
 
Ostatnia edycja:
Hej:))
Młoda co się stało??? Wszystko w porządku??
Balbinka dzieki,nie wiedziałam o winogronach,na szczęście dużo nie zjadła
Palemko ja tez próbowałam...to piłam się w rozmiarze 34 a teraz jak podskoczyłam to już 42:((( A tak chciałam przytyć
Bogusia super,że lepiej:) Mam nadzieję,że to mieszkanie dzisiaj okaże się strzałem w 10:)
Wiola trzymaj się,jeszcze trochę,nawet nie zauważysz kiedy Iwa zapomni
Serge cześć:)
No i kogo nie wymieniłam też się witam:)

Ja leżę w łóżku,zostałam dzisiaj w domu z rana żeby ''odleżeć'' stresy..mąż mnie zabierze po 11 do pracy.Odliczam godziny,ok 13 mam dzwonić do sekretariatu po wiadomości w sprawie siorki:)
 
sergi - szalejesz ... zmieniłaś avatara i Cię "nie poznałam" :-D:-D
No czasami trzeba zaszaleć :-) A kot już mnie wkurzał - zeza dostawałam od tego pająka co się kiwał :confused2: :laugh2:

Witam kochane :-)

Przepraszam za taką długą nieobecność :-( ale byłam w szpitalu :-( :-(
a nie maiałam do zadnej z was nr :-(

Kochana, co się stało?????

Czołem Panie Kapitanie Mrówko !! :-D (buziaki to może tak na prywatności kapitanie.... ;-) )
Tylko ciiiiiicho, żeby się nikt nie dowiedział ;-) :-D

Karolcia - witaj Słońce, trzymam kciuki, żeby wieści były dobre i żebyś mogla siostrzyczkę wziąć do siebie! A masz z Nią jakiś kontakt? Wiesz, jak mała się czuje?...
 
Kocurek No we wtorek 22.03 bedą na praktyce bardzo źle sie czułam :-( wymiotywałam biegunke miałam to zwolniłam sie z praktyki i poszłam na izbe przyjęć i tam mnie przyjeli...
Zaraz kroplówka jedna druga jakieś tabletki... Boze co to było tak źle nigdy się nie czułam...:-(
W ten wtorek jeszcze okazalo sie ze mam bardzo twardy brzuch :-( myslałam ze zwariuje :-(
Lakarz podejrzewal ze mały sie tak ułozył ze mam twardy brzuch...

Codzinnie antybiotyki dorzylnie jakies tabletki KTG

Oh maaskara:-(
Az do wczoraj...

Dzisiaj juz mnie wypuścili bo wszsytko ok
:-)

Mały waży 1800
:-)
 
oliwko - jestesmy z Tobą , mam nadzieje, że to będa dobre wiesci :) a co do rozmiaru, to ja właśnie 34 nosze :( jestem chudzilcem pospolitym :-)

mloda - ale mnie wystraszyłaś, najwazniejsze, że juz wszystko dobrze, zdrówka kochana ... moze na jakis czas zrezygnuj z praktyk ?

kocurek - czołem !!! :-Dkocurek - ogórek :-p
 
Ostatnia edycja:
Młoda No to nas nastraszyłaś!! Dobrze,że już wszystko ok.

Palemko dużo bym dała za moją 40:) Mnie tylko mój brzuch dobija ale jestem za leniwa żeby coś z tym zrobić
 
Naga później ktoś musi isc odebrac wypis wraz z antybiotykami i L4 :-)
Dziewczyny nikomu nie zycze tego co przeszłam myślałam ze zwariuje :-(

Barakowało mi BB :-(
 
reklama
serge ciasto wyglada oblednie
palemko nie bede udawac ze tak dobra synowa jestem, to prezent na imieniny,do tego jakas dobra kawa i tyle:-)
oliwka ja tez 42 nosze. znam twoj bol . ja po ciazy wskoczylam z 36 do 42.
mloda bidulko
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry