reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MULTIMAMY - wątek główny

na-tuska no właśnie Kacper zamknął te drzwi w chwili, kiedy mój mąż zamykał tylne drzwi i chciał otworzyć te od strony kierowcy. To był ułamek sekundy, a gówniarz akurat trafił w ten moment. Ja wracałam ze sklepu, więc jak doszłam do auta to już było po ptakach. Numer niezły...

A po wizycie u neurologa: niby wszystko ok. Jak nie ruszy z mową to wizyta u logopedy i psychologa. Jak powtórzą się bóle głowy to zbadać dno oka i neurolog jeszcze raz. Ale ustaliłyśmy, że te wizyty u lekarzy bardzo źle Kacper znosi, więc na razie obserwacja moja i nie męczyć go. Jeśli nic nie będzie się działo to nie badać. I tak zrobię.
Kacper na razie - odpukać - przynajmniej ostatnią noc pięknie spał. Nie zachowuje się ani trochę tak jak wtedy na majówce, kiedy ewidentnie go coś bolało. Zobaczymy...
 
reklama
Witam

Młodsza śpi, starsza je kolację i bajkę ogląda. Niedawno do domu wróciliśmy. Dziewczyny miały super humorki na zabawę dzisiaj :tak:

Justysia raczkowała po całym placu zabaw, a Natalia ganiała z koleżanką

Jutro wybieram się z kilkoma dziewczynami z forum na miasto z dzieciaczkami :tak:

Julisia jak po KTG i jakie imię w końcu ustaliliście??

rusałka 29 no to zdolną masz córcie :tak:, a synek tai wiek przechodzi, że chce rządzić :sorry2:

agata1985 ja przy zastrzyku antykoncepcyjnym też miałam nastroje :sorry2: i mąż cierpiał :-p

magda2591 oby jąderka szybko się zeszły - choć szczerze to nawet nie wiem co to znaczy :laugh2::-p:sorry2:

Nickie ale Was Kacper załatwił :-D:-D:-D, dobrze, że wszystko się szczęśliwie zakończyło :tak:

na-tuska fajne takie imprezki, też lubię się spotkać z dziewczynami z forum :tak:

A samochód ten : Opel Vectra B 1.6 16V (1614775730) - motoAllegro

Dzisiaj nim już jeździła i jestem zadowolona :-)
 
Emilia1983 chetnie wywalila bym je w cholere ale wizja kolejnej ciazy przyprawia mnie o dreszcze brrrr!!!!! to i tak jeszcze nie takie zle objawy jak braam tabletki to mialam takie mdlosci i zawroty glowy ze nie szlo funkcjonowac!!!! ehhh u mnie humor taki ze maz mi z drogi schodzi:no: ide sie zryczec bedzie mi lepiej chociaz.... sory ze wprowadzam taki nastroj ale komu mam sie wyzalic?maz mnie unika:-p
 
agata ja jak brałam tabletki dla kobiet które karmią to też się źle czułam, nawet tragicznie. Mąż w pewnym momencie myślał że w ciąży jestem :tak:. Dzisiaj byłam u ginekologa to przepisał mi tabletki Microgynon. Zobaczymy jak będzie :baffled:
 
ehhh...baby to maja los!!!!! ja juz postanowilam(dzisaj) ze ide na wkladke i bedzie spokoj!!!! noja bratowa ma i jest meeeega zadowolona!
 
agata wkładka to to samo co spirala?? Jeżeli tak to ja różne opinię słyszałam. I szczerze mój lekarz mi odradził. Bo podobno zdarza się, że się kobieta źle czuje. Ma dłuższe i bolesne miesiączki. Tabletki można odstawić, a z tym co się zrobi??Ale każda z nas jest inna :tak:
 
wlasnie to nie to samo co spirala! bo ja tez slyszalam o spirali nie za ciekawe opinie, to masz na 5 lat, a jesli planujesz ciaze to mozesz w kazdej chwili zdiac!

na-tuska nic czyi niccc nawet gumki? ja jak bylam jakis czas z mezem na gumce milam wrazenie caly czas ze jestem w ciazy:-D
 
reklama
to jest jak ona mi tlumaczyla taka malutka plytka sa rozne miedziane,blaszane i najdrozsza chyba paltynowa nie jestem pewna, wkladka wewnatrz maciczna na cieniutkim sznureczku zeby mozna w kazdej chwili sie jej pozbyc! na piec lat masz spokoj!(to od niej uslyszalam)
 
Do góry