reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Mamaagusi,bo zapowiadało sie,ze będzie lało,a tu wyszło słonko...no,nic,jakos sobie poradze,jak trzeba będzie,to suszarke do włosów uruchomię- czego sie nie robi w desperacji:)))
 
reklama
Doris kawka pyszna :-) a czopki tak właśnie wkładam jak opisałaś więc czynność bezbolesna !!!

Mamaagusi popatrz na swoje Słoneczko uśmiechnij się do siebie tak w serduchu i poprawi Ci się humor a ząbki na pewno wyjdą bez obaw:-) Ja czasami tak właśnie staram się robić, czasami pomaga :-)
 
Ostatnia edycja:
mamaagusi, ale ja też mam jeszcze bezzębolka:-)

ciśnienie wciąż wysokie, szczególnie jak małż sie odezwie... ciekawy dzień sie zapowiada... nic to, olać! oby do wieczora, kiedy to znieczulenie pomoże sie zrelaksnąć;-)
 
doris, kania, dzięki za pamięć :-*. Oluś coraz grzeczniejszy, ale jeszcze się budzi w nocy z płaczem. Chociaż dzisiaj było już o niebo lepiej. Teraz od 2 godzin biega po pokoju (a pokój jest ogrooomny, więc dziecko pokonuje kilometry) i szaleje - a to na psy się wdrapuje, a to ściąga rzeczy z wersalki z przewijaka, a to za piłką gania. Normalnie wariuje! Lada dzień dam Wam znać, że Olek chodzi, bo już się puszcza i chwilę stoi bez trzymanki.
młodam, super, że się odzywasz! Już coraz bliżej do terminu, czekam na Wasze maleństwo z radością i niecierpliwością :-).
monimoni, przesyłam wirtualną etopirynkę :-*
natolin, ale masz fart, że do 11 leżycie! U nas to 8.00 to już tylko od czasu do czasu.
mamaagusi, ząbki wyjdą, nie martw się
 
Dziś seksualnego podejścia do pracy cd...
a jutro urlop więc sobie z moją Kundzią odpocznę i przedłużę weekend :-)

Ida wyrzuć to z siebie, będzie Ci lżej :-)
Efa z tego co piszesz to ja już odniosłam wrażenie że Oluś biega po całym domu :-) zmroziło mnie...
 
Ostatnia edycja:
ja tu szaleję żeby się dorwac do lapka, a wiesci od Sheneey o tesciku nie ma....? Oj cierpliwa kobieta, cierpliwa...

Idolko moja, Idulku. Wszystkiego najlepszego dla Michalinki!!!!!!!!

A Ulisi życzenia chyba smsem przese, bo sie tu coś nie odzywa...

Natolin, Jusia ma 9100g i 74cm wzrostu. Też leci 90-97 centyl.
 
Efa jak zacznie chodzić to dopiero będzie szaleć ;-) jeszcze bardziej hihihihi. Na marginesie może być tak, że nie będziemy czekać do sierpnia, bo mała się pośpieszy ;-) zobaczymy co tam szef na kartach zapisał. ściskam mocno i zdrówka życze bo coś doczytałam że coś Cię dopadło.

Kasis Ciebie tez pozdrawiam i ściskam :-) mam nadzieję, że u Was wszystko dobrze!
 
Mamaagusi,powinnas właśnie się cieszyć,bo ponoc im później ząbki wychodzą,tym mocniejsze:tak:
Efa- no,to czekamy na raport o pierwszych kroczkach:)!A swoją droga,to Olus jak burza idzie;)- tak się prędko rozwija- super:):***
 
hej:-)

Zacznę może od gratulacji suwaczkowych dla Idusi a dla jej córusi Michalinki wszystkiego najlepszego,najfanastyczniejszego i najradośniejszego w dniu jej ósemkowego święta:-):-D
Kaniu codziennie życzę zdrowia dla Oliwki a to choróbsko jeszcze jej nie opuściło:-(mam jednak nadzieje że już lada moment będzie zdrowiutka,dlatego przesyłam Wam pozytywne fluidy oby wszystko było ok:-)
Dorisku cieszę że że jak narazie (mam nadzieje że na zawsze)jest wszystko ok w Twoim życiu...obyś już nie miała rzucanych kłód pod nogi a zamiast nich by na Twojej drodze zawsze świeciło słońce:-)
Czarodziejka milutkiego sprzątania:-)
Makucku trzymam kciuki by najazd kurewny minął szybko i bezboleśnie:tak:;-)

no jak narazie to chyba tyle bo głowa mi pęka...prochy nie działają i już mam dosyć bo nie mogę normalnie funkcjonować dlatego łącze się z Tobą Monimoni w bólu i życzę zarówno Tobie jak i sobie by było lepiej:tak:
 
reklama
Do góry