reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Klub Mamy w Krakowie

reklama
hej ;) właściwie to do tej pory spotykałysmy się same, szczególnie że spotkania zaczynają się o 19 a potrafią skończyć nawet przed 23 ;-)))
ale jeśli nie masz innego wyjścia to czemu nie? ;]
 
Hej dziewczyny
Jest tu na forum jakaś mama z dzieckiem/dziecmi w wieku ok 1-2 latka? Jestem mamą Gabrysi a z racji wieku (21 lat) nie mam wielu znajomych z małymi dziećmi i cierpi na tym najbardziej Gabi. Uwielbia brzdące,słyszę tylko jak na balkonie woła po swojemu ;) różne maluchy, które przechodzą ulicą i chciałabym jej zapewnić kontakt z rówieśnikami. Okolice Zakopianki-Kliny albo centrum (Hala targowa)
Buziaki :)
 
Witaj
Mięta jest przy ul. Krupniczej 19a, Krupnicza biegnie np od Teatru Bagatela trzeba iść prosto prosto prosto i gdzieś tam po prawej stronie ze sporym i fajnym ogródkiem na zewnątrz jest właśnie Mięta. Czekamy, zapraszamy!
 
Zapraszamy i czekamy serdecznie.
Zaglądaj czasem na naszą tablicę facebookową tam pojawiają się informacje o spotkaniach i różnych takich innych naszych ;)
Krakowski Klub Mam | Facebook

Pozdrowienia i do zobaczenia!
PS. wczoraj "sprzedałam" informację, że się do nas wybierzesz więc czekamy czekamy
 
hej,
jestem tu nowa, mamą też jestem od niedawna, ale już brakuje mi towarzystwa na macierzyńskim:)
czy jest jakaś mama z Ruczaju, która wybiera się na spotkanie? chętnie się dołączę:) zawsze to raźniej jechać we dwie:)
Monika
 
reklama
Drogie Mamy,
mamy z mężem Kartę na Plus kupioną po to, byśmy mogli pochodzić sobie po knajpkach, a czasem do teatru. Prócz tego są tam inne "atrakcje" Jedną z nich jest CAŁODOBOWE przedszkole Lalkowo. Czy dałybyście dziecko do takiego przedszkola? Ja sobie nawet tego nie umiem wyobrazić.
 
Do góry