reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej Dziewczynki :-)
Kosik - ala fajnie,ze Twoj babelek ma juz ponad 2 cm:-) ,jeszcze troche i bedzie mial 20 cm. Dbaj o siebie i maluszka teraz szczegolnie w te bardzo mrozne dni !!! Odzywiaj sie dobrze, ubieraj cieplo i wiecej odpoczywaj.
Roxii - 13 jajeczek to bardzo ladny wynik !!! :-) Wiem,ze to trudne ale wrzuc na luz, teraz embriolodzy zajma sie Twoimi komorkami . Pij nadal wiecej wody !!!!
Trzymam kciuki na seksik na szkielku.

Zycze wszystkim milego dnia :-)
 
Roxii - Nic się nie martw wszystko będzie dobrze. Pij dużo wody. 13 to super wynik , oby jak najwięcej zarodeczków było. Daj znać jak będą nowe wieści.

Palu - Wczoraj wieczorem nie miałam czasu tu zerknąć ale byłam na 100% pewna że beta to tylko formalność. Bardzo Ci gratuluję:-)
 
ROXII będzie ok musi być.

PALU czekam na betkę pewnie koło 600-700 będzie :)

Kurcze ale sypie śnieżek aż nie chce mi się iść go odgarynać a napadało w nocy a buuuu

Powiedzcie mi dziewczynki ile razy podczas stymulki odwiedzałyście doktorka ?????

Ja się zjawię koło 19 dnia brania antyków a dalej to nie wiem ile razy tam muszę być pewnie z 2-3 potem punkcja i transferek.

Mam do kliniki ok 180 km a nie mam autka tz mamy, ale ja nie mam prawka więc zastanawiam się nad zamieszkaniem w tym czasie u krewnych by mieć bliżej do kliniki a nie tak krążyć jak nawiedzona :-D

Zawsze to komfort po punkcji czy transferku bo nie wiem, czy mój akurat nie będzie musiał wyjechać w trasę w tym czasie... :eek:

Pozdrawiam w ten zimny i śnieżny dzień... czuć zimę na całego :laugh2:
 
Dwie poziomki- my to prawie na tym samym wózku jedziemy, tyle, że ja mam krótki i czekam na małpiszona:-D, Ja dostanę to na 1 zastrzyk w 3dc jadę do kliniki (najpierw jeszcze mam dzwonić), potem w 5 dc USG. Potem coś mi gadał o kontroli estadiolu....nie pamiętam, ale troszku będzie trzeba jeździć, ja mam ten plus, że mam zaledwie 15km.
A zima przywaliła na maxa, ja miałam 0 7,30 -19:szok:, ale śniega to tak po kątach na postraszenie mamy
 
Carolineee nie bralam hcg. pisalam mialam na cyklu bezowu. napisalam tylko do niego esa jak beta, a ten tylko napisal gratulacje i widzimy sie jak mi sie tablety skoncza
DSC_0171.jpg
joweg mnie tez od wczoraj boli glowa, cala noc i az do dzisiaj|:*(( oby to nie spadek hormonow bo zawsze dzien przed malpa mnie tak boli:|((((((((((((((((((((
a jak spadnie beta:((

pytanie do zafasolkowanych... bolala was glowa??

Roxii ja po punkcji i hiperce nie czekalam ani jednego cyklu

zalaczam test.. moze beta nie spada bo jest coraz ciemniejsza kreska
 
Ostatnia edycja:
dwie poziomki-mysle,ze tak 3 razy podczas stymulacji bedziesz u lekarza.faktycznie lepiej si eu kogos zatrzymac.ja mialam do bialegostoku 350 i dojazd nie wchodzil w gre.mieszkalam na stancji kilka dni ale po transferze od razu pojechalam do domu.niechcialam zostawac.
 
palu-bol glowy to moja zmora od poczatku ciazy-to hormony szaleja.jak leki odstawilam to mi troche przeszlo ale jednak miewam bole.wczesniej mialam takie ,ze bylam wykonczona z zycia-nawet swiat nie mialam,bo lezalam i nigdzie nie moglam wyjsc.
 
reklama
Dzieki dziewczyny za odpowiedź.

To zrobię sobie odwiedziny u rodziny na te 2 tyg.

SYLHA u ciebie pójdzie szybko ja mam wizytę 17 lutego i albo czekam na @ i tak jak ty od 3 dc zastrzyki, albo nie będę czekać na @ tylko od razu zastrzyki więc do 10 marca już powinnam być po transferze.

Tez mam krótki protokół, ale z wyciszaniem antykami jeden cykl więc jestem do tyłu o miesiąc

PALU no to grejt jak test coraz wyraźniejszy to rośnie ci ta betka rośnie i tak powinno być :tak:

Jak miałaś na cyklu bez owulki to czym się martwisz ciąża na bank i bardzo fajnie możesz rozsyłać fluidki ciążowe
 
Do góry