reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

pisalam do mojego gina czy moge wziac jakas tablete to powiedzial, ze moge. Tylko nie wiem jaka wziac?
niech beta rosnie....
a tu pare fluidkow &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

jak myslicie nie mam za niskiego progesteronu?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Palu gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):):)Co do bólu głowy, mnie masakrycznie głowa bolała...i byłam pewna że to @, wtedy zrobiłam test ciążowy(mimo że miałam jeszcze 4 dni do bety)...wyszedł pozytywny, potem betka na potwierdzenie:)Także główka do góry....ta boląca:)
 
roxxxiiii gdzie jestes czekamy :)

paula_nr1- ty masz normanie migreny ??? ja czekam wlasnie na @, i od rana znowu strasznie mnie glowa boli :( mam dosc , paula nic sie martw bedzie ok :) musi byc :)

a ja jeszcze tydzien i zaczynam ostre przygotowania do trenasfer biore sie za sibie :) wszystkie ziola i witaminy bede brac regularnnie i wogole :) bede wic hotelik ***** gwiazkowy dla moich zarodeczkow :)
 
pisalam do mojego gina czy moge wziac jakas tablete to powiedzial, ze moge. Tylko nie wiem jaka wziac?
niech beta rosnie....
a tu pare fluidkow &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

jak myslicie nie mam za niskiego progesteronu?
Mnie do dzisiaj boli glowa,mdli mnie krzyz mie boli jak neiwem az nogi odmawiaja mi posluszenstwa i niebiore nic jakos wytrzymuje. A ty jak chcesz wes paracetamol lub apap.
 
wzielam apap bo musze dzisiaj funkcjoniwac:)) egzaminy mam w weekend. Musze zrobic jakies sciagi ale do nich tez nie mam glowy. Nie wiedzialam, ze mozna byc takim zamulonym i nie myslec. To jest moj glowny objaw ciazowy:)) ze przestalam logicznie myslec:)) i mam jeszcze tyle pracy, ze musze dac rade do wieczora..

joweg mam migreny i dzien przed @ tez mam.. licze na to, ze to tylko objaw ciazowy jak dziewczyny pisza:)

tak mam ochote wszystkim powiedziec ale jeszcze za wczesnie
wiecie tylko wy i moj m

mam 4 przyjaciolki, ktorym chce powiedziec i az mnie korci jak z nimi gadam ale musze sie powstrzymac:))
ale jak jutro bedzie wysoka beta to chyba tylko psiapsiulkom powiem:)

i tez jak bedzie wysoka beta to Wam powiem moje objawy o ktorych nie mowilam bo nie chcialam zapeszac:))

oby beta byla 600!!!
ta glowa mnie zaniepokoila ale jak mowiecie, ze tez tak macie i test dzisiaj jeszcze wyrazniejszy wrecz taki sam jak kontrolna kreska to mysle, ze jest dobrze:)) ale tak cichutko mysle, zeby nie zapeszac:))

ostatnia miesiaczke mialam 02.01, a transfer 24.01 to jak sie liczy ciaze? od ktorego dnia?
 
Ostatnia edycja:
paula_nr1- ja normalnie biore tabeltki na migrene a po trnaferze nie moglam brac i u mnie migrena to symbol nachdozacej @ na 100%:D nei weim jak sile ty masz bole glowy ale u mnie to nic dobrego nie wrozy ehhe :D ale kazda z nas jets inna :D
 
reklama
carolineee - menopur czy puregon czy inne gonadropny podawane do stymulacji ivf nie maja wplywu na bete. to sa zupelnie inne hormony. zapraszam do poczytania lektury w tym temacie. pregnyl czy ovitrelle tak - ale nie w 8 dniu od podania zarodkow. do tego czasu nie ma sladu hcg w organizmie, a juz napewno nie na takim poziomie. gdyby jakis cudem troche zostalo (choc zwykle po 48 godzinach nie ma juz nic) to bylyby to wartosci ok 20 jednostek

palu
- liczysz od dnia ostatniej miesiaczki. sa szkoly co licza od punkcji ale wiekszosc osrodkow liczy od dnia miesiaczki
 
Do góry