reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Truskaffka :-) wiesz ja nie nastawiam się możliwa jest miła niespodzianka ale wątpię bo ten cykl był taki nijaki staranka co prawda były i to dość intensywne ale wątpię bo są objawy nadchodzącej @ więc raczej nie mam złudzeń :-)
 
reklama
Pewnie gdyby przszła @ to bym sie nie zdziwiła ale gdyby nie przyszła to było by leciutkie zdziwienie ale i ogromne zadowolenie ale co zrobić :-) trzeba wytrzeć nos i podnieść głowę :-D
 
witam wszystkich:-)
k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,puk_puk_B2_orig.gif

miss w ten sam dzien mam wizyte :) o ktorej masz godzinie to będziemy trzymac kciuki:)
matko ja mam takie ochoty na slodkie ze przed chwila robilam szyszki;/
Pirahna to kciuki zeby sie CC odbylo planowo:)
 
Piranha a co z tabletkami? no bo jezeli faktycznie nie mialam jeszcze owulacji to nadal brac wszystkie?
po tym wczesniejszym spadku myslalam ze moze jednak byla ta owulacja tylko testy nie wychodzily i przerwalam branie tabletek. biore tylko B Complex.
 
reklama
Marzycielko, a testowałaś wczoraj i przedwczoraj? ...bo może wtedy test był pozytywny? A na tym negatywnym teście jest choć bladziutka kreska testowa czy nawet cienia nie ma? Tabletki nadal bym łykała skoro nie ma pewności co do owulki, trzeba czekać na dalsze tempki.

Andziak, tak się zastanawiam, te plamki na lewo od strzałki to chyba też część przyrodzenia? Tutaj przykładowe zdjęcie chłopca z tego tygodnia co Twój:
07rauchboy17.jpg


Daria, MissBella, dzięki dziewczyny!

MissBella, ale ten czas zasuwa, Ty już zaczęłaś 17 tydzień więc pleć byłoby już bez problemu widać :-) ...no ale do 26 czerwca już tuż tuż :tak:

Truskafffka, ano tyka bez litości i z jednej strony chcę już mieć to za sobą i przytulić Kaję (ale będą jaja jak się okaże, że to synek hahaha :-D, pewnie znienawidziłby róż biorąc pod uwagę jego zakupioną ilość ;-)) a z drugiej panicznie się boję. Pamiętam, że przy Krzysiu tuż przed CC miałam wyrzuty sumienia, że synek przeżyje za moment stresy i na siłę go wyciągną z cieplutkiego i ciemnego zacisza w brzuchu na nowy świat.
 
Do góry