reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Hey!:)
Piranha a ja znowu z pytaniem do ciebie :) hehe , na kilku stronach angielskich znalazlam informacje ze przyjmowanie dawek 100 mg i powyzej witamin b do 12 tyg ciazy moze byc przyczyna wad wrodzonych zwiazanych z raczkami nozkkami, nerwami...zaniepokoilo mnie to, strasznie:-:)-(czy twoj lekarz wiedzial ze bralas te b complex? mowil cos na to?
 
reklama
Ewcik cześć ..no chcę sikać w poniedziałek ...
chyba ,że mnie zaleje wcześniej..

Tasha dzięki :))
oby się u Ciebie z spojeniem wyjasniło..

Daria ja widzę bo miałam taką samą fotkę z Dominikiem jak Andziak..chłopiec jak nic.

Truskaffcia- noł łej :)) nie sikam wcześniej...miałam 1 test owu siknęłam i II..
teraz jak kupię test ciążowy to też jeden i sikam w poniedziałek...


ja mam aby zdjecie z profilu to widac inaczej ale moze bede miala takie tyleczka;p
 
mama nie zaleje:tak:

daria ja uważam, nie nie powinnyśmy już nakręcać Andziak, czy jest tam siusiak czy nie, bo podejrzewam, że jakikolwiek cień nadziei ją będzie dobijał, bo znowu włączy się myślenie" a może lekarz się pomylił" :tak:
 
jak dla mnie to powinna nie myslec o tym i sie okaze w tym 7 miesiacu ja jak mialam z nadia i nie bylo jakis predzej informacji czy chlopak czy dziewczynka tylko we wrześniu dowiedziałam sie ze dziewczynka a rodzilam poczatek listopada..sama wiem ile jest pomylek bo wiem jak ze mna dziewczyna rodziła core a tu syn i to dopiero byl szok:tak:

tylko co tu zrobić jak ciekawość zżera ;/ ale chyba bym poszła na usg 3d;/
 
ja mam zdjecie siusiaka ale maz powiedział ze dla niego to za szybko i jak go ktos pyta o plec mowi ze nie zna i takie z nim gadanie :-D i ze teraz jak potwierdzi mu i da zdjecie siusiaka to jej uwierzy ...mi sie wydaje ze on troche tak nie wierzy tej lekarce bo mojej siostry kolezanka do konca nie wiedziala co jest bo co wizyta byla inna plec i w ostatnim miesiacu jednak wyszla corka a tak to wiekszosc lekarzy ze syn ...
 
WITAM:)

Widzę że tempki w górę i tak powinno być :)czekam na testowanie:))

DARIA ja szczerze za wiele też nie widziałam u ANDZIAK ale jak tak się przyglądam to faktycnzie cos tam jest...u ciebie zaś to siusiorek jak się patrzy i nie wiem gdzie by tu pomyłka miałaby być?od tak se nie odpadnie:p

Pomyłki sa owszem i nawet u nas na wrześniówkach ale ogólnie one się wyjasniają...

Też nie można tak myśleć że co jedna to pomyłka:)to po co usg?mi powiedizano że synek i wiem że będzie synek:)owszem po tym jak na wrześniówkach zaczeły sie pomyłki to i ja zaczełam myśleć ze strachem czy aby u mnie nie ma?bo bym nie chciała...lubie konkrety...w końcu już przygotowuje się jak i M i dzieci na przyjście świat Marcelka a nie Olimpii :)gdyby okazała się córcia to pomimo marzenia na pewno przez moment dziwnie mi by było bo jednak ta ciąża to Marcelkowa ciąża(dla mnie):)

Nie powinno sie juz mieszać w główce ANDZIAK a po prostu "dopingowac"w tym aby zaczeła cieszyć sie synkiem po prostu:)


To tak parę słów ode mnie :p
 
On nie wierzy bo on sie nie zna na usg i mowi skad on moze wiedziec ze to siusiak dla niego na tym zdjeciu nic nie widac:-p a justyna tez miala raz zdjecie siusiaka a raz cipki i jej lekarz zmarl i jezdzila do innego i pozniej chodzila do szpitala i kazdy cos innego mowil :-D ja od poczatku czułam ze to jest chlopiec jakies przeczucie ale on mowi bez imiennie do tego dziecka :)
 
co do pomylek to ja nawet w bloku mam ole co mila byc chlopcem i jezdzila w granatowym wozku i ciuszkach chlopiecych bo do konca syn mial byc a lekarz pewien ze siusiak a przy porodzie nie bylo siusiaka;d porostu jakos te nasze dzieci sie nie raz kamuflują
 
Tak kamufluja ale jak "podany na tacy" jest siusiorek to z pomyłka bym uwazała...ale siusiorek a nie niby siusiak albo tekst siusiaka nie widze to pewnie dziewczynka...jak sa konkretne dowody to nie ma co myslec o pomyłce:)

Widzisz ja w ogóle siusiaka nie widziałam u mego synka a jedynie w 17 tc coś dostrzegłam sama od siebie a wiem ze synek bo gin konkretnie powiedizał "chłopczyk" :) i pewnie nie ejdna by sobie myślała że pewnie pomyłka a ja jakos nie wiem od tamtego momentu kiedy "coś"widziałam i potem słowo gina przekonało mnie ż ena pewno synek i tym tropem ide:)
 
reklama
witam
Wpadam na chwilke
Andziak gratuluje zdrowego synka, już pisałam Ci wczoraj, ze chłopcy są super, ja mam 3 chłopców i jak kiedys sie zdecyduje na kolejne dziecko i bedzie chłopiec to też bede sie cieszyc, mam identyczne podejści do "sprawy" jak Patrysia.
dziewczyny pomyłki płci są ale one są sporadycznie i nie ma się co nakręcac, czasami wtedy jak usg jest robione na jakimś starym sprzęcie, ja miałam w 16 tygodniu stwierdzonych chłopców i są zdrowi chłopcy
Tasha 78 dni to już niedługo, zobaczysz jak szybko zleci
 
Do góry