reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Piranha na tescie nie bylo nawet cienia drugiej kreski. najgorsze jest to ze nie testowalam wczoraj i przedwczoraj :-(
W takim razie bede nada lykala te witaminki i zobaczymy co bedzie. dziekuje za pomoc ;-)
 
cześć babeczki-jestem po pracy i po przedstawieniu u Dominika-się powzruszałam na każdym wierszyku i piosence...

poodbierałam dzieci i już jesteśmy w domku..
gorąco jak nie wiem co ..a mi się od rana kręci w głowie-masakra jakaś..


Pirania no obyś kurka miała rację :-D
ja już sama za siebie trzymam &&&

Kinga no miałam nie mierzyć a widzisz mierzę bo sie najarałam:-D
na mnie chyba ta lutka nie działa jeśli chodzi o podnoszenie tempki bo myślałam,że skoro bez niej miałam 37.1 to jak ją wezmę będzie 37,2 albo i wiecej a jednak nie..
widocznie 1 tabletka to za mało ,żeby znacząco podnieści tempkę.


Marzycielka- &&&&&&&&&&&&&&&&&& ,żeby się w końcu owu pokazała..
walczysz widzę z tym ph.....



ściskam wszyskie Was mocno :)
i ide wypić herbatkę w cieniu wierzby:-p


Andziak- ewidentnie widać peniska i jajeczka:tak:
 
Ostatnia edycja:
hej dziewuszki:-)

mama co za wykres, wooooow!!! kiedy teścik zapodasz?;-)

truskawcia no musimy działać, nie ma innej opcji;-)

missbella kciuki za 26 czerwca &&&& przypomnij, jak Twoje staranka wygladały

pirania oby znaleźli miejsce na czwartek:tak:

kosmo co u Ciebie?są jakieś skurczybyki?

ja o 19.15 mam wizytę i już się stresuję :no:
 
hej dziewuszki!!!

Andziak - rozmawiałaś wczoraj z mężem, jak samopoczucie?
Pirania - wow!!! to już pojutrze!!!
Mama - trzymaj kochana i nie puszczaj, ja też trzymam:-)

dziewczyny, a przede mną jeszcze 78 dni... to jak wieczność:-D, no chyba, że ortopeda i gin zarządzą wcześniejszą cesarkę:-)
 
hej dziewuszki!!!

Andziak - rozmawiałaś wczoraj z mężem, jak samopoczucie?
Pirania - wow!!! to już pojutrze!!!
Mama - trzymaj kochana i nie puszczaj, ja też trzymam:-)

dziewczyny, a przede mną jeszcze 78 dni... to jak wieczność:-D, no chyba, że ortopeda i gin zarządzą wcześniejszą cesarkę:-)

tasha ja mam jeszcze wiecej dni ale chce dochodzic do terminu bo nadie urodziłam w 40 tygodniu i 2 dni a zostala wcześniakiem z 36 tygodnia :) wiec wole teraz przechodzić i marze żebym tylko dotrwała do września ;p
 
Andziak ja tam w ogole nie widze meskiego przyrodzenia :-Dwiec nie wiem co to jest:-p tym bardziej ze lekarzem nie jestem to ciężko cokolwiek mi powiedzieć ;-)
ale jak dla mnie to jest 17 tydzien to ja i tak bym nie brała tego do siebie bo bym czekała co najmniej do 7 miesiaca i wtedy jestem juz w 100% pewna :)
 
reklama
Ewcik cześć ..no chcę sikać w poniedziałek ...
chyba ,że mnie zaleje wcześniej..

Tasha dzięki :))
oby się u Ciebie z spojeniem wyjasniło..

Daria ja widzę bo miałam taką samą fotkę z Dominikiem jak Andziak..chłopiec jak nic.

Truskaffcia- noł łej :)) nie sikam wcześniej...miałam 1 test owu siknęłam i II..
teraz jak kupię test ciążowy to też jeden i sikam w poniedziałek...
 
Do góry