reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciązy

No, a ja oficjalnie zważona u gina wczoraj - 75 kg. stuknęło, a więc +11 od wagi wyjściowej. Nie jest źle. Zresztą wszystko mi jedno ile przytyję, byleby wszystko dobrze było ;). Od początku wychodzę z tego założenia.
 
reklama
Mnie doktorka opieprza za każdym razem jak jest więcej niż 2kg po miesiącu. Sama jest strasznie szczuplutka i niewiele starsza ode mnie... Porzuciłam czekoladę, staram sie nie objadać, tylko jeden lodzik co kilka dni... a tu i tak tyję... Zatrzymuję straszne ilości wody w nogach. Zawsze miałam ten problem, ale teraz to jest jakas masakra!
 
Ja moze troche i sie przejmuje tym ze dobilam do 60kg, podczas gdy przed ciąża granicą bylo 50.
ale nie mam zamiaru sobie niczego odmawiac :-p staram sie jesc duzo pelnowartosciowych rzeczy, a miedzy nimi ciagle ciasta, ciasteczka, czekolady, lody...
 
k8libby jeśli masz tendencje do gromadzenia wody to nie masz wpływu na te kilogramy. Pocieszające jest to, że woda po porodzie szybko zejdzie, a tłuszcz nie. Jak czytam, że dziewczyny tyją w ciąży po 20 kg i tracą to po miesiącu, albo nawet mniej to tylko dlatego, że to właśnie z wody tyły. Ty też tak będziesz mieć. Zrobi się z Ciebie laska w kilka dni :)
 
ifena, to wielkie pocieszenie :) dzisiaj znowu na masażu pani załamała ręce, tak gromadzę wodę jak dromader przed karawaną...
 
Ja dzis sie zwazylam i mam 13 kg na plusie:tak::baffled: Myslalam ,ze bezdie juz wiecej...Stracilam juz ochote na lody i czekolade hura:tak: teraz mam wjazd na wszelakie owoce :tak::tak:
 
Ja dziś na wizycie doznałam szoku. Nie przytyłam za wiele. No ale i tak +13kg od wagi wyjściowej jest. No cóż, pozostały mi ostatnie 4 tyg, ograniczę słodycze i mam nadzieję, że już wiecej nie utyję :) nie mam tendencji do zatrzymywania wody więc też nie puchnę, oby tak zostało
 
reklama
Ja wczoraj sie zwazylam u znajomej(tak to zawsze u ginki) i... sie wystraszylam troche. Do 27tyg przez miesiac zawsze przytylam 1-2kg, od 27 do 31 tyg, czyli na ostatniej wizycie 2 tygodnie dowiedzialam sie ze przytylam 0,5kg. A wczoraj zwazylam sie i od tej ostatniej wizyty czyli w 2 tyg przytylam ponad 3 kg!:szok: Wydaje mi sie ze zatrzymuje mi sie woda w oranizmie i tu mam pytanie do K8libby, ktora ma z tym problem. Czy takie gromadzenie wody moze byc niebezpieczne/niezdrowe???
 
Do góry