reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciązy

reklama
RatinaZ, to Ty ważyłaś niewyobrazalnie mało przed ciążą :no: w takim wypadku to mi sie wydaje ze nawet musialas to nadrobic dla dobra maluszka i troche wiecej przytyć.

a czujemy sie wszystkie jak słonice chyba, bez wzgledu na to ile wskazuje waga, to dzidzius, macica, wody...sa niezlym ciężarem
 
Na pewno większość z nas czuje się jak słoniątka większe lub mniejsze ;) ja niby nie widzę gołym okiem gromadzących się wód w organiźmie, ale jak np. na chwilę oprę o coś nogę-np. o koc na łóżku, to dosłownie po kilku sekundach mam odciśnięty wzorem!I nie schodzi on od razu, więc wiem, że ciało mam nabrzmiałe, choć nie widać tego. Tak samo po nocy mam brzuch w paski ;)
u mnie waga z dziś rana-na czczo to 67,5 czyli 12,5/13 kg na plusie.
 
No i na mnie przyszedł czas, 56 kg:-), 3 do przodu w m -c, łącznie od wagi wyjściowej sprzed ciąży 6 kg. Zdaje sobie sprawę, że to głównie woda, bo nadal wszystkie ubrania wchodzą i wszyscy mówią jaka jestem szczupła, co mnie maksymalnie denerwuję:-(, ale i tak się bardzo cieszę.
 
A mnie nie wiem co napadło ostatnio, długi czas nie miałam apetytu i nic nie tyłam, to od tygodnia jakiś tasiemiec mi się włączył, na okrągło cos wpycham w siebie:szok: i efekt też jest, 2kg mi nagle przybyło! Pocieszam się że to po części woda.. W każdym razie bilans jest taki: +11kg, czyli teraz mam 74kg przy wzroście 172. Tragedii nie ma, ale chciałam sie zamknąć w 75, no ale jak dalej będę mieć taki apetyt to i do 80jjeszcze zdąże dobić:baffled:
 
a ja turlam się. właśnie kiedy zaszłam w ciążę, byłam Najgrubsza W Życiu - 79 kg i bardzo chciałam sie pozbyć jakichś 15-20 kg.
teraz dostojnie dobijam do 90-ki. zastanawiam się jak ja potem zrzucę te 30 kg :szok:
 
reklama
Do góry