reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciązy

reklama
ale to jednak owoce:-D wiec przy okazji zdrowe, i raczej dietetyczne niz tuczące ;)
i to wcale nie taka masakra, skoro taka ja utylam 12kg a Ty majac blizniaki 15:p


musimy zacząć się ważyć w takiej pozycji :

384334_10151046369946329_1436800459_n.jpg
 
Ostatnia edycja:
mala.di dobry pomysl, ustwic wage na swoja wymarzona cyfre i ,,zwazyc ''sie w tej pozycji, kazda bylaby z nas zadowolona:tak: ja sie zwazylam u znajomej i raz pokazalo 56 z hakiem a raz 54 z hakiem, waga zaczyna szwankowac, oj nie dobrze....:eek: haha
 
Eeeee tam, chudziny jestescie i jeszcze narzekacie:-p Ja mam +17kg, wiec bije rekordy i nie panikuje specjalnie. Z mlodym mialam +23 i zeszlo nawet nie wiem kiedy. Teraz tez zejdzie. W CIAZY jestesmy dziewczyny, ROSNIEMY a nie tyjemy. Ja dodatkowo wody nabieram i nie cierpie tego, ze nie mam kostek! Babie, na dodatek w ciazy, nie dogodzi...
 
reklama
U mnie +15, czyli 66 kg. ale i tak się cieszę, bo z pierwszym przytyłam 25 kg, choć wtedy startowałam z niższą wagą.
 
Do góry