reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga / wzrost naszcyh Maluszków

reklama
Martyna od ponad roku trzyma wagę ;-) 15,2 kg a wzrost nie wiem, ale myślę, że jakieś 90-94 cm (nie da się dokładnie zmierzyć) niziutka jest! najmniejsza w przedszkolu, ma nową koleżankę Julę z końca listopada i Julita jest wyższa od niej o głowę
 
Dziewczyny a patrzyłyście jak to u Waszych dzieci wygląda na siatkach?
Bo Asia jeśli chodzi o wagę to spadła z ponad 97 centyla na prawie 75 - od mniej więcej roku utrzymuje się jej ta sama waga, a jeśli chodzi o wzrost to u niej idzie falami, teraz akurat jest tylko na 10 centylu. Zawsze wahał się między 25 a 75 centylem, jak miała ok 10 miesięcy to była na 10 ale podskoczyła później do 75.... mam nadzieję ze teraz w końcu też się wybije:eek:



edit. dodam jeszcze że u Julki wykres wzrostu jest praktycznie taki sam jak wykres wagowy - czyli tak jak być powinno. Teraz i wzrost i waga są między 10 a 25 centylem. A u Asi każdy wykres inny, na wzroście i wadze fale dunaju :baffled:
 
Ostatnia edycja:
Ja tam nie monitoruje zbytnio skrupulatnie, ale co jakiś czas sobie sprawdzam z ciekawości i od zawsze Marcel wahał się wagą na 50-75 centyl [teraz 75] a ze wzrostem zazwyczaj był na 75-90 centylu [teraz wyjątkowo zaraz pod kreską 97 centyla]. Także ja tam u niego niczym się nie martwie ;-) chłop jak dąb :-D
 
Dziunka - u nas w obu przypadkach siatka ma się nijak do wagi i wzrostu, widzę, że systemastycznie rosną, ale z wagą u Hanki było krucho, za to u Goni lepiej jednak jak na swój wiek, też nie rewelacyjnie. Nie wiem jak było u mnie , bo w książeczce mam wagę do 23 miesiąca, ale z tego co pamiętam miałam niedowagę i byłam jedną z najniższych w gronie rówieśników ( jak i moje ).;-) Hanka ogólnie nam z siatki wypadła...., ale to dane statystyczne, więc wg mnie to tylko statystyka;-)
 
reklama
Do góry