reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Augustynka nawet mi nie mow o wadze u mnie po ciazy zostalo 5 kg a na dzien dzisiejszy jest juz 8,5:wściekła/y:a wcale jakos tak specjalnie sie nie obzeram:no:no ale nie ukrywajmy zero wysilku fizycznego poza spacerkami, ale mam mocne postanowienie, ze jak skonczymy remont i tata bedzie mogl sie zajac Antem to biore sie za siebie:tak:
Adasza, lene wspolczuje powrotu do pracy i rozstania z maluszkami
Kasia mysle ze tak jak lene mowi daj Zosi kilka dni i wszystko wroci do normy:tak:
Agata no brzydka ta wysypka, ale niestety nie pomoge u nas od mies podaje gluten i nic takiego nie mielismy
Lene wspolczuje coreczce mysle,ze najlepiej bedzie jak udacie sie do lekarza.

U nas poki co nocki dalej koszmarne, a co gorsza zabkow nie widac:-(Poza tym maly tak daje czadu z raczkowaniem,ze wymiekam, ledwo nadazam o 19 juz jestem wykonczona bardziej niz emek, ktory nie dosypia nocami, pracuje caly dzien i jeszcze wieczorem dlubie przy remoncie:szok:kosmos normalnie czasem tesknie za czasami jak maly lezal tam gdzie sie go polozylo, teraz to niestety oczy dookola glowy bo wystarczy sekunda nieuwagi i juz na diabla robi;-)
Dziewczyny mam pytanie czy wasze maluch juz probuja stawac? Bo moj wczoraj obczail, ze moze sie podciagnac na szczebelkach w lozeczku i stanac i teraz caly czas probuje :szok:do tej pory lozeczko bylo jedynym w miare bezpiecznym miejscem gdzie moglam go na chwile zostawic w razie potrzeby,ale teraz juz sie boje ze cos se zrobi, a w kojcu nie bardzo mu sie podoba i marudzi:no:Dodam jeszcze, ze on tak potrafi stac kilka minut i martwi mnie czy to nie za wczesnie i czy nie zrobi sobie tym krzywdy...
 
Ostatnia edycja:
reklama
lene - tormentiol jest rewelacyjny na odparzenia :tak:

adasza - mam nadzieje, ze powrot do pracy lepiej Ci psychicznie zrobi, bo wpadasz w jakas depresje...

anka_d - to jednak wyprowadzka z Londynu zanim sie jeszcze tam przeprowadzilas :-D juz niedlugo wylot, co?

kasiagaw - ja mam takie same odczucia jak patrze na mojego synka jak Wy na Zosie :tak: niesamowite sa dzieci, ja czasami szczypie sie, bo nie moge uwierzyc, ze on na prawde istnieje :-) macierzynstwo to najlepsze co moglo mi sie w zyciu przytrafic (a lekarz mowil, ze nie moge miec dzieci:sorry2:).

Augustynka - zrob kiedys stifado do jedzonka. My absolutnie uwielbiamy :-p

Agata777 - mam nadzieje, ze ta wysypka szybko zniknie z buzki. Myslisz, ze to od glutenu? Smarujesz czyms?

Andzik - ale Antos szaleje z chodzeniem, raczkowaniem itp. :-) mysle, ze jak sam wstaje to nie jest zle i moze sobie stac, przeciez wszyscy rehabilitanci mowia, zeby dziecko wszystko samo: siadalo,wstawalo, chodzilo. Z tym gazem to mialas racje, przeszlo i juz nie smierdzi.

Mojemu dzieciowi cos sie drzemki pomerdaly po tej zmianie czasu. Zawsze spi 40 min, a tu pomruczal co do niani i spi dalej, juz poltorej godziny :confused: hmm. Za godzine-poltorej powinien miec nastepna.

Bylam dzis kurtke jakas kupic, bo ta co upatrzylam wykupili w kazdym sklepie i nawet online :baffled: sa tylko wieksze rozmiary. W innych sklepach rowniez mojego rozmiaru nie ma. Myslalby kto, ze wszystkie Szkotki w 12 chodza :-D

Kupilam Myszonowi nowia pieluszke i jeszcze jej nie uzywalam, a juz uwazam ze jest genialna ;-)
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny urodzilam mojego synka 13.04.2012(Piatek) wiec jestem jak wy keietniowa mama i mam pytanko co juz potrafia wasze dzieci? ile maja zabkow?co jedza?
 
Aga_cina pochwal sie kurtka, bo ja nic nie moge znalezc, a gdzie mialas upatrzona i jaka???
Agata dobrze, ze wiecie juz co to i jak z tym walczyc,zdrowka dla Jasia!

Chcialam parke z dorothy Perkins (taka dluzsza kurtka a kapturem), ale nie ma rozmiaru mojego i teraz to nie wiem co mam kupic :-( Zara ma ceny kosmiczne (a ja na bezplatny ide...), jak cos fajnego to krotka, a te paseczki wszedobylskie przy kazdej kurtce mnie wkurzaja :no: i chyba bede cala zime w pilotce chodzila :sorry2:

Agata777 mam nadzieje ze szybko przejdzie Jasiowi.

happymum20 - jaki masz piekny suwaczek :-p w tym roku to i ja nie moge sie doczekac swiat, choc ich niecierpie ;-) Henry ma 2 zabki, umie sie turlac i glosno piszczec ;-)
 
Mój Dennisio nie potrafi sie turla, nie potrafi siadać sam, nie ma zębów, nie pełza bo ogólnie nie lubi leżeć na brzuchu i po kilku minutach krzyczy iżadne zabawianie nic nie daje.
Potrafi tylko usiąś z pozycji półleząćej jeśli sie czegoś chwyći naprzykłąd blaciku w krzesełku do karmienia krzyczec,piszczeć i gaworzyć:) wiem ze każde dziecko rozwija sie w swoim tępie ale martwie sie baardzo.
widze żę twój synek 2 dni dtarszy od mojego:) fajnie:)
 
Niczym sie nie martw :-) Henry tez za duzo nie potrafi, przekrecanie z brzucha na plecy umie dopiero od 3 dni, nie mowi jeszcze ma, da, ba, la, ale ja niczym sie nie przejmuje, wszystko w swoim czasie :tak:
 
reklama
Do góry