reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe starania

Ogólnie to wszystko powinien Ci wytłumaczyć ginekolog, jeśli sama się nie orientujesz...

W którym dniu cyklu robiłaś test ciążowy?
 
reklama
Wiesz, ja wbrew pozorom tę teorię rozumiem. Chciałam to przenieść na to, co w tym miesiącu pokazuje mój organizm. Źle się czułam po prostu. Tobie dziękuję za szczegółowe odpowiedzi.

A test robiłam w 23dc, więc uznałam, że za szybko.
 
Implantacja zarodka odbywa się około 6-12 dni po owulacji. Od momentu implantacji BHCG wzrasta w krwi do 48 godzin. Jeśli beta nie jest wykrywalna z krwi to znaczy że ciąży nie ma a wszystkie „objawy” nie mogą być kojarzone z ciążą. W 23dc możesz być równie dobrze dwa dni po owulacji dopiero :)
 
Wiesz, ja wbrew pozorom tę teorię rozumiem. Chciałam to przenieść na to, co w tym miesiącu pokazuje mój organizm. Źle się czułam po prostu. Tobie dziękuję za szczegółowe odpowiedzi.

A test robiłam w 23dc, więc uznałam, że za szybko.
Tak, test zdecydowanie za szybko zrobiłaś. :) Zrób sobie test w 31 DC :)
 
reklama
Do góry