reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza - kiedy znowu i co nowego słychać?

reklama
Ones dostalam "wezwanie"jakos 2tyg przed drugimi urodzinami moze u was w przychodni nie robia albo trzeba samemu sie zapisac:confused:


Watpie, bo na wszystkie inne wizyty, typu sczepienia, czy bilans 6 m-cy dostawalam zawiadomienie duuuzo wczesniej. Wiesz, ja nie mam cisnienia na zaden oficjalny bilanss, widze przeciez, ze Pawel sie normalnie rozwija. Ale jak nas w koncu zawezwa, to pojdziemy.
 
ones no właśnie ja tez nie dostalam "zaproszenie" i zadzwoniłam i okazalo sie że trzeba "się samemu zainteresować" jak mnie poinformowala uprzejma pani przez tel i przyjść do przychodni i sie umowić,my na przyszly czwartek jesteśmy umowieni,wcześniej na szczepienia wezwania przychodily poczta
 
Ones jak Ty się czujesz?? Wiadomo kto w brzuszku siedzi? czy nie chcecie wiedzieć? Jejku Ty już za półmetkiem :-).
Renatko jeszcze 9 tygodni i już malutek będzie z Wami ojoj. A jakie imię wybraliście?

ediT:
Zapomniałam napisać, że my na bilnas idziemy w piątek :-)
 
U nas o niczym nie zawiadamiają. Przemek nadal nie miał jeszcze szczepienia na świnkę/rozyczkę/odrę i nikt nawet słowem nie pisanął :sorry: Był umówiony na bilans dokładnie w dniu swoich urodzin (oczywiście sama go wcześniej zapisałam), ale przeziębiony był więc nie poszliśmy, bo nie chciałam żeby tam kasłał i smarkał na zdrowe dzieci. Wczoraj dzwoniłam, żeby go zapisać to powiedziano mi żeby dzwonić po połowie na listopada to będą zapisy na grudzień... Także szybko się nie doczekamy :/ Ja to też głównie wagi i wzrostu ciekawa jestem. No i chciałabym też, żeby mu ten napletek obejrzeli.
 
my idziemy we wtorek na bilans, akurat ma dwa lata i parę dni. A u nas z tego co wiem to nie wzywają.
 
reklama
sarisa :* Czuje sie niezle, mialam koszmarne bole bioder i problemy z chodzeniem, ale juz troche odpuszczaja. Wiemy juz, co w brzuszku siedzi - Wojtek Jakub :-) :-) :-) Dzis bylismy na wizycie i posluchalismy sobie bicia serduszka, Pawel stal oniemialy :-) i sluchal uwaznie.
nice - Przy okazji wizyty, pozwolilam sobie zwazyc Pawla i siebie. Okazuje sie, ze przyblo mi 6 kg, nie 8, co przyjelam z ulga. Natomiast Pawel wazy rowne 10 kg...
 
Do góry