reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza - kiedy znowu i co nowego słychać?

my idziemy we wtorek na bilans, akurat ma dwa lata i parę dni. A u nas z tego co wiem to nie wzywają.

Wzywają, bynamniej w mojej przychodni:tak:. Dostałam takie wezwanie na adres,gdzie jestem zameldowana i dopiero w zeszłym tygodniu je odebrałam. A ponieważ teraz Franus był chory, więc na bilans pójdziemy po moim wyjściu ze szpitala - czyli za jakieś 3 tygodnie.

sarisa :* Czuje sie niezle, mialam koszmarne bole bioder i problemy z chodzeniem, ale juz troche odpuszczaja. Wiemy juz, co w brzuszku siedzi - Wojtek Jakub :-) :-) :-) Dzis bylismy na wizycie i posluchalismy sobie bicia serduszka, Pawel stal oniemialy :-) i sluchal uwaznie.
nice - Przy okazji wizyty, pozwolilam sobie zwazyc Pawla i siebie. Okazuje sie, ze przyblo mi 6 kg, nie 8, co przyjelam z ulga. Natomiast Pawel wazy rowne 10 kg...

Gratuluję kolejnego chłopaka:-)
 
reklama
U mnie tez nie wzywali. Sama wzielam mlodego i poszlam. 15,4 kg i 98 cm. Chlop jak dab;-) Poza tym, ze dzien po bilansie ta szkarlatyna wyszla :baffled: ale juz zdrowy. Bilans taki na szybko dla sciemy chyba;-) ale w sumie pobiegal, pogadal z babkami, dal sie pomierzyc wszystko ok. Jedyne co to mnie martwi sprawa z siusiakiem, bo nadal nie mozna mu sciagnac a juz dwa lata ma przeciez:| a lekarz nic na to nie powiedzial...

onesmile - serdeczne gratulacje!!!!!!! :* No i jakie piekne imie;-)
 
strip- to Twój synuś rzeczywiście duży chłopak :) Waga jak waga ale wzrost to naprawde imponujący :) Poza siatką ;)

onsmile- gratuluję :) Imię Wojtek bardzo mi się podoba :)
 
ONESMILE - wszystko Tobie w brzuszek idzie :-) Zobaczysz, że po porodzie będziesz ważyć tyle co przed ciążą :-) A Pawełek to filigranowy, może to i dobrze - mniej masz do dźwigania :-D

Ja dziś sama zmierzyłam i zważyłam Przemka i ma 87,5 cm i 12,5kg. No i Alę też mierzyłam i ważyłam i mi wyszło 72cm i około 9,5-10kg - nie wiem dokładnie bo ją ważyłam biorąc na ręce i odejmując moją wagę. ONESMILE - także Ala waży podobnie jak Pawełek :-)

EMILIAB - zdrówka i dla Ciebie i dla Franka!

STRIP - Wow! No to rzeczywiście chłop jak dąb!
 
My już też po bilansie ;-) waży 12 kg i ma 87,5 cm. A sam bilans to chyba taki pic na wodę i chyba zbędny zabieg ;-), bo moja milaczała jak zaklęta, bo się lekarza wstydziła i tylko kiwała głową jak jej się coś pytał. Do tego za bardzo zważyć się nie chciała i beczała, ale za chwilę ją przekonałam. Zbadał ją ząbki pooglądał i stwierdził, że ząbki piękne i odkrył dwie ostatnie górne piątki, że się wyrzynają :-) więc już komplet mamy.

Ones super cieszę się bardzo, że już wiecie i że już imiona macie to teraz musiscie cierpliwie czekać na rozwiazanie :-). Tylko 6kg no to pięknie jak na połowę ciąży. I fajnie, że drugi chłopczyk :-) i jakie piękne imiona.
Strip to ładnie Wojtek sobie waży
 
emiliab - a co sie dzieje, ze jestes w szpitalu??? Ja nie w temacie, wybacz. Oczywiscie zdrowka zyczymy!

sariska - to piekny bilans, no i gratuluje 5tek. U nas dopiero beda szly....

strip - Twoj Wojtek to faktycznie duzy chlopak! Rany, jest 1/3 wieszky od Pawelka :-)

kania - no wlasnie ja tez mam wielki brzuchol :-)
 
reklama
Do góry