reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Są rodzice, którzy wogóle nie szczepią....

no to ja współczuje, myślałam że to w Polsce jest gorzej.. a jak w tv ciągle straszą karami to mnie już szlak trafia..... i jeszcze w serialach w kółko bzdury na temat szczepień widąć "tonący brzytwy się chwyta"
 
reklama
No właśnie, propaganda pełną parą:-( Ja seriali nie oglądam, bo nie lubię i zwyczajnie nie mam na to czasu. Ale mnóstwo innych ogląda i chłonie jak gąbka każdą "dobrą" radę,choć pokazuje się tylko jedną stronę medalu, tą "cudowną". Powikłania i dramat rodziców jest w ogóle nie brany w rachubę i traktowany poważnie. A powinien, bo takich rodzin wciąż przybywa, z każdym kolejnym ukłuciem dziecka :-(
 
I ja nie oglądam właśnie z braku czasu, bo im większe dziecko tym bardziej absorbuje, ale wcześniej zdarzało mi się oglądać i pamiętam odcinek klanu, gdzie była nagonka na tzw "ospa-party" i oczywiście nie omieszkali przy tym agitować do szczepień i jak zawsze w takich sytuacjach malowanie grozy na temat choroby i jej powikłań i zupełne pominięcie powikłań szczepień. To powinno być karalne, bo to wprowadza rodziców w błąd i gna do szczepień. Ale tak jest też z każdą telewizją śniadaniową gdzie jedna "mądra" pani z drugą nagania do szczepień, antyszczepionków pokazuje jako sektę a potem jeszcze komentarz jaśnie oświeconej pani Brydak (mogłam trochę przekręcić nazwisko) i jeszcze ten drugi Grześkowski i już się układa kolejka do szczepień, a dramat to już tylko w domowym zaciszu.
 
ja też nie oglądam tylko w raklamach widze że w na okrągło jeden temat wałkują..... ogólnie to wkurzają mnie programy typu debaty szczepić czy nie bo zawsze wychodzi na to że jesteśmy nienormalni....
 
Widziałam...nie zdziwię się jak niedługo będą promować szczepienie już przed narodzinami bo przecież podczas porodu matka może dziecko zarazić alboco...
 
Ale to że lekarz z położną zrobią z noworodka kalekę przez partactwo w czasie porodu to już nieważne. Przynajmniej w najnowszym newsweeku o tym napisano.
 
reklama
Ja przyznam szczerze też nie bardzo... :confused:
A tak w ogóle, to nie wiem czy słyszałyście, że dziś debatowali nad wprowadzeniem obowiązkowego szczepienia przeciw grypie już niemowlętom od 6 m-ca życia :no::wściekła/y::szok: Dorośli mają po nich problemy, a co mówiąc o dzieciaczkach?! Normalnie trafia mnie :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Do góry