reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porady na CITO!

malgorzatkar

Fanka BB :)
Dołączył(a)
8 Listopad 2013
Postów
4 085
Miasto
Warszawa
zaczynamy wątek porad na cito, bez zbędnych komentarzy i rozważań, te mogą być w innych wątkach. tutaj tylko pytania i rzeczowe odpowiedzi, bez takich typu "dziewczyny dobrze radzą, rób tak jak ci mówią, itp"
 
reklama
Mam pytanie bardzo boli mnie prawa dolna część pleców coś w stylu nerki od wieczora, co mogę na to wziąć apap, nospe jakiś zel przeciw zapalny? Bo nawet karmiac mam zacisniete zeby i łzy w oczach;(
 
angelika2014 przepraszam, że wam wchodzę w wątek, ale zarówno ketonal, jak i ibuprofen wolno brać w czasie karmienia piersią po konsultacji z lekarzem! Dodatkowo jeśli ból nie ustąpi koniecznie spotkaj się z lekarzem.
 
dziewczyny, Małemu nie odpadł jeszcze pępuszek i było wszystko ok, powoli się goiło. Nagle zaczęła Mu lecieć z niego krew. Możecie coś poradzić, bo zaczynam panikować....
 
Sokoja, pskaj octeniseptem i dokładnie wycieraj jałowym gazikiem. Ja gdy tylko psikalam to pępek sie troche ślimaczył, a jak zaczęłam za rada położnej dokładnie wycierać to odpadł w ciagu kilku dni.
 
reklama
Hubson, jesli chodzi o octenisept to wycierać od razu, tzn po kilku sekundach od spryskania. Dokładnie przecierać środek pępka do sucha.
 
Do góry