reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

Witam :) pytałam was kiedyś na temat dr Wiltosa jestem właśnie po pierwszej wizycie u niego i jestem bardzo zadowolona mimo ze trzeba u niego płacić :) A mam pytanie czy któraś z was była n a początku ciąży na wakacjach np Chorwacja bo za dwa tyg jedziemy ale nadeszły mnie obawy :( jestem dokładnie w 11 tyg :)
 
reklama
Wera w pierwszej ciazy w 4 miesiacu bylam w Hiszpanii i chodzilam srednio 20km dziennie z ciezkim plecakiem.. w tej ciazy sobie tego nie wyobrazam, zrezygnowalam nawet z wyjazdu do Polski. Jesli tylko sie dobrze czujesz i bedziesz o Was dbac to nic tylko sie cieszyc :-D moze wez nospe i jakies suplementy jak z wyzywieniem niewiadoma ;-)
 
dziewczyny do którego tygodnia ciąży trzeba zaliczyć pierwszą wizytę u gina żeby potem nie było problemu z kasą?bo coś mi się o uszy obiło że do 10?
 
dziewczyny do którego tygodnia ciąży trzeba zaliczyć pierwszą wizytę u gina żeby potem nie było problemu z kasą?bo coś mi się o uszy obiło że do 10?

Hejka:-)
W MKP pierwsze obowiązkowe badanko i wpis jest między 8-12tc ale myślę że jak wcześniej pójdziesz to dostaniesz ten papierek do pracy i będziesz pod ochroną;-)
...a i do szpitali niektórych trzeba się też czym wcześniej zapisywać ale to zależy do którego się wybierasz;-)
Gratuluję również Tobie Mokito i Kapelutku, zdrówka życzę!!
 
Ostatnia edycja:
dzięki za info, bo problem jest w tym że do 20 muszę siedzieć w PL(operacja dziecka) teraz mam na moje oko 7 tydz i we środę idę do gina tutaj a do Wiltosa jestem umówiona na 23 czyli ok 10 tyg, czytałam jakie niektóre z Was miały przejścia z tym KBG i dlatego zapytałam, ale poproszę mojego gina tutaj żeby mi dał jakiś papierek i jak coś może dogadam się z Wiltosem to mi przepisze wizytę(o ile będze taka potrzeba)
Jak dobrze że to forum istnieje:)
 
reklama
Mam pytanko do pacjentek dr Wiltosa;) czy dr wykonywal Wam badanie moczu i kierowal na jakies inne badania? Bo mi na 1 wizycie pobral tylko krew a ja bylam ta wizyta tak przejeta ze nie zapytalam o reszte badan? Czy zazywacie jakies witaminy dla ciezarnych? Mi dr powiedzial ze narazie nie trzeba wiec nie wiem. Biore tylko kwas foliowy. A jak to bylo u Was? Milego dnia
 
Do góry