reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

reklama
Mokito wiele dziewczyn z St.Pölten jezdzi do Melk, bo podobno lepiej niz w St.Pölten jest.
Tutaj znajdziesz pare glosow za Melk: Geburt in Tulln Melk oder St.Pölten - Parents & more | Community-Website
Minus jest taki, ze gdy cos sie dzieje z dzieckiem, to musi byc przeniesione do St.Pölten.Z tego wzgledu ja Melk nie bralam pod uwage.Balam sie, ze jak cos pojdzie nie tak, to ja bede w Melk, a dziecko w St.Pölten
 
Mokito nie wiem.Musialabys w szpitalu sie dowiedziec.
Tam rodzila znajoma i przy drugim dziecku przeniosla sie na koniec do rodzicow, zeby tylko w Krems nie rodzic.To samo mowily dziewczyny na cwiczeniach, na ktore chodzilam w ciazy. Takze oceny sa bardzo subiektywne.Troche Ci namieszalam, co?Najlepiej jak juz bedziesz blizej podjedz do szpitala i sama sie przekonaj. W St.Pölten wiele dziewczyn narzekalo na...rozowa porodowke :-)Albo na sale 4 osobowe. Trzymam kciuki za decyzje i pomyslne rozwiazanie
 
Angelika Witam:-)
Dagii z tymi szczepieniami to temat rzeka. O rota to mi sam lekarz mowil,ze pi szczepieniu 2tyg mam zachowac szczegolna higiene przy zmianie pieluszki bo wirus jest wydalany i mozna sie zarazic. Narazie mielismy wszystkie szczepienia z ksiazeczki plus kleszcze. Teraz mam termin na mmr ale musze przesunac bo mnie nie bedzie
 
Mokito rodziłam w Melk. Nigdzie indziej już rodzić nie chcę :-) Sprzęt mają świetny, sale dwu i czteroosobowe. Jeśli jest dużo wolnych miejsc starają się kłaść kobiety tak, by było ich jak najmniej w salach, żeby miały większy komfort.
Operował mnie ordynator i świetny z niego facet, szyje super, miły jest bardzo. Opieka na oddziale też jak najbardziej w porządku, kobietki są miłe, chętnie pomagają przy karmieniu, przebieraniu itp. Przychodzą z uśmiechem, choćbyś nie wiem ile razy je wzywała.


Co do szczepień - my szczepiliśmy dopóki młody nie wylądował w szpitalu z NOP. Ten "cud medycyny" wcale takim cudem nie jest. Najlepiej porozmawiać z dobrym pediatrą i zrobić bilans korzyści dla tego akurat dziecka.

Witam nowe osoby:-)

My jesteśmy w PL. W sobotę było wesele brata H. Jutro w nocy wracamy już do AT. Mówię Wam, w ubiegłym tygodniu było tu tak zimno, że nie wiedzieliśmy w co się ubierać... Jutro musimy zrobić zakupy i wracamy. Trzeba posprzątać pozostałości po Gonzalo :-(
 
reklama
Dziękuję Moniu!
Porodówki nie widziałam, miałam planowane cc. Wiem, że możesz sobie wybrać metodę porodu oraz znieczulenie. Co jakiś czas w szpitalu są "dni otwarte", ordynator oprowadza wtedy po oddziale, pokazuje sale porodowe i opowiada jak to wszystko wygląda. Ja byłam przed porodem, jednak słabo się czułam i nie dotrwałam do zwiedzania :)
 
Do góry