reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

AsienkoR- no ja mam problem z Kubusiem. Zawsze spal od 2-4, Alinka konczyla szkole o 2-giej, to kladlam go o 2.30 I bylo dobrze. Ale teraz konczy o 3-ciej I nie bardzo jest jak go polozyc, bo wracamy do domu ok. 3.30 I on juz nie bardzo chce spac, a potem zasypia o 6-tej I pospi z godzinke I wieczor z glowy.
 
reklama
Katrina no właśnie, teraz to problem masz. Gabi śpi przeważnie 10-12, ale czasem jak musiała od razu rano zakupy zrobić i zanim zasnęła to pospała z godzinkę i trzeba było wychodzić, bo Ania kończyła o 12, wiec o 11.40 musiałam wyjść, jak nie dospała to potem domagałą się drugiej drzemki i potem miała problem zasypianiem wieczorem. Może spróbuj Kubusia na wcześniejszą godzinę przestawić ze spaniem
 
Asienko - on nie bardzo chce wczesniej spac. Kladlam o 1-wszej, albo o 12.30 I nic - grandzil u gory w pokoju ani myslac o spaniu. Teraz jest piekna pogoda, wuec duzo spacerujemy, ale w wozku tez nie chce mu sie spac... a teraz (godz. 18-nasra) padl w sekunde przy zabawie.
 
Przepraszam, że nie pisałam, ale Tydzień w PL z 1 dzieciem i załatwianie wszystkiego pochłoniło więcej czasu niz planowałam..
Katrina Bartek znalazł sobie już kompana do rozrabiania- kolega mówi po polsku. Jak byłam teraz z maluchem tydzień w Polsce a starszak został tutaj z tatą to trochę mi się rozbestwił.
Dziewczyny muszę tu ogarnąc temat lekarza, szczególnie że mój maluch to wcześniak i za 3 tygodnie powinnam zrobić ponowne badanie krwi. Jak to "ugryźć"??
 
Hej

Katrina no to faktycznie słabo. Mój ma akurat drzemkę jak Zuzia jest w przedszkolu ale nie wiem czy za rok będzie dalej drzemać jak będę musiała lecieć po młodą do szkoły.

Gosia z tego co myślę to nie macie tutejszej Medical Card wiec na razie wszystko zależy jak mówisz po angielsku. Możesz pójść do jakiejś polskiej przychodni ale i na dobrą sprawę do jakiejś blisko miejsca zamieszkania. Ja jak byłam w ciąży i teraz z dzieciaczkami chodzę do miastowej przychodni, ale mam MC.
 
Hello!!!!

Co u Was???? Ja mimo, że od lipca nie pracuje, to jakoś nie zauważam nadmiaru czasu... głównie dlatego, że pogoda póki co sprzyja spacerom. Jak Wasze dzieciaczki??? U nas pomału przyzwyczajamy się do rozkładu zajęć po południu, ale czasami odrabiania lekcji mam dość.
 
Hej, a umie Zuzia ma gorszy tydzień. Trochę popłakuje jak mam ją zostawić w przedszkolu, a Oskar od 3 dni całymi dniami się drze jakby go ze skóry obdzierali. Dzisiaj już miałam dość i podałam mu calpol i się uspokoił.
A tak w ogóle to padam na ryjek.
 
AsienkoM dziekuje.
U mnie mlodsze wpadlo w rytm dnia podporzadkowany odbieraniu starszaka. Gorzej z Bartolem i lekcjami. Musimy wpasc w rytm. Jednakze tez mi szkoda pogody. A ja obecnie poznaje nowe polskie mamy. One wola aby ich dzieci bawily sie z polskimi dziecmi bo sa grzeczniejsze.
 
reklama
Do góry