reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

cześć mamy polki we włoszech

Dziekujemy kochane za zyczonka:-)
agatka a no wlasnie jak tam po wizycie??jaki smakowity torcik;-)zapomnialam dodac piekne te kurczaczki:-)
zyta faktycznie tam lepsza pogoda niz tu:baffled:jak tam porzadki?
ano wlasnie zaginelaanika hop hop gdzie tY kochana??
u mnie ciezarne nie maja zadnego prawa do badan poza kolejka ja zawsze musialam swoje odczekac dziwne
:baffled:tylko przy badaniu cukru jedyny wyjatek,ze mnie przepuscili a le i tak ludzie sie burzyli
 
reklama
Kosmitka...moim zdaniem oni cos zle meirza tu dzieci....w PL dzieci srednio 8 mimo,ze indywidualna rzecz), ale srednio maja po 50-52-54-56-58cm dlugiosci a dzieci moich znajomych w It nigdy nie przkroczyly 50 cm... nawet moj Mateusz mial tylko 49cm..jakies takie krotkie wszystkie....chyba maja inna metopde mierzenia...bo pewnie w PL mialby jak nic 52cm na moje oko
Fiammi miala 47cm to chyba tutaj najmniejsza
 
images
JESTES W NIEBIE I TAM CI BEDZIE NAJLEPIEJ MOJ MALUSZKU........*****
 
reklama
czesc,...wlasnie znowu zatrzesla mi sie ziemia. w porownaiu z tymi ze stycznia to chyba bylo najsilniejsze ...wiadomo nie ma porownaia z tymiktore mialy miejsce u Kermitki
 
Do góry