reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ostrów Wielkopolski i okolice

Kamkaz no więc nadal jesteśmy w szpitalu i najgorsze jest to że będziemy jeszcze minimum tydzień, bynajmniej taka jest wersja z dzisiaj, trochę mnie to wkurza bo co zmienia się lekarz to zmienia się zdanie na ten temat, Mały dostaje antybiotyki i to dlatego się przeciaga;/ gdyby nie to, to już dzisiaj byśmy byli w domu no ale... Ja ogólnie czuje się dobrze, już dzisiaj drugi dzień bez przeciwbólowych, Mały przybiera na wadze, ogólnie mam wrażenie ze ile by nie dostał mleka to tyle zje a że niestety nie jest karmiony piersią to je mm ;/
 
reklama
Czyli rozumiem że żółtaczka rozkręciła się na całego tak? Dobrze że mały przybiera na wadze. A Ty nie możesz czy nie chcesz go karmić piersią? Niestety na temat lekarzy w naszym szpitalu nie musisz mi mówić bo sama z nimi nie mało przeszłam tyle tylko, że ja leżałam na patologii. Rozmawiałaś może ze swoim lekarzem prowadzącym ciąże?
 
Mały nie dostaje antybiotyku przez zoltaczke, ogólnie dostaje je dwa razy dziennie i jutro musze porozmawiać i może uda się zrobić tak żebyśmy pojezdzali na zastrzyki i tyle, ja bym chciała karmić ale moje brodawki są całkowicie płaskie i Mały nie ma jak złapać a jak już lapie przez kapturek to strasznie boli ponieważ ma bardzo silny odruch ssacy ;/
 
Skoro jesteś z Ostrowa to może udałoby się załatwić, aby pielęgniarka przyjeżdzała do domu i podawała antybiotyk. Chyba, że nie ma podawanego w zastrzykach tylko w płynie to mogłabyś sama spróbować podawać. Próbowałaś ściągać pokarm i dawać małemu w butelce? To byłoby więcej pracy dla Ciebie ale wydaje mi się że lepsze dla synusia. Ale zrobicie tak, aby było dobrze dla Waszego szkraba:) pozdrawiam
 
Dziewczyny mam pilną sprawę a raczej pytanie. Czy orientujecie się gdzie i kiedy przyjmuje dr pozorski w ostrowie? To naprawdę baaaardzo pilne.... błagam pomóżcie
 
reklama
dr Pozorski przyjmuje we wtorki w Familia medica . Nie wiem czy w inne dni też musiałabyś tam zadzwonić i się dopytać.
Położną mogę polecić - Gabriela Dera telefon na pewno znajdziesz w internecie
 
Do góry