reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zagadka🤔

Helenka:

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
20 Luty 2023
Postów
131
Witam ,ostatni jakikolwiek stosunek odbyty 26 dni temu , dwa pozytywne testy po czasie ( 24 dni po stosunku ) , pozniej do dnia dzisiejszego testy ujemne , wiem że po czasie nie odczytujemy testu ale było to zaledwie 11 min , beta 24 dni w tym samym czasie co testy ujemna <2.30 , w jaki sposób mogę to interpretować , załączam zdjęcie pozytywa i późniejszych negatywów , co mam myśleć bo trochę nie jestem pewna , a fajnie by było wiedzieć na stoję. Pozdrawiam😊
Ps kreseczka różowa
 

Załączniki

  • 20230218_081130.jpg
    20230218_081130.jpg
    977,5 KB · Wyświetleń: 384
reklama
Witam ,ostatni jakikolwiek stosunek odbyty 26 dni temu , dwa pozytywne testy po czasie ( 24 dni po stosunku ) , pozniej do dnia dzisiejszego testy ujemne , wiem że po czasie nie odczytujemy testu ale było to zaledwie 11 min , beta 24 dni w tym samym czasie co testy ujemna <2.30 , w jaki sposób mogę to interpretować , załączam zdjęcie pozytywa i późniejszych negatywów , co mam myśleć bo trochę nie jestem pewna , a fajnie by było wiedzieć na stoję. Pozdrawiam😊
Ps kreseczka różowa
Beta zrobiona 24 dni po stosunku jest bardziej wiarygodna niż testy. Nie ma ciąży.
 
Witam ,ostatni jakikolwiek stosunek odbyty 26 dni temu , dwa pozytywne testy po czasie ( 24 dni po stosunku ) , pozniej do dnia dzisiejszego testy ujemne , wiem że po czasie nie odczytujemy testu ale było to zaledwie 11 min , beta 24 dni w tym samym czasie co testy ujemna <2.30 , w jaki sposób mogę to interpretować , załączam zdjęcie pozytywa i późniejszych negatywów , co mam myśleć bo trochę nie jestem pewna , a fajnie by było wiedzieć na stoję. Pozdrawiam😊
Ps kreseczka różowa
Oba są negatywne. A miesiączkę dostałaś?
 
Jeśli beta była ujemna wtedy co robiłaś te testy pozytywne to był tu ewidentny brak ciąży 🤷
 
Witam ,ostatni jakikolwiek stosunek odbyty 26 dni temu , dwa pozytywne testy po czasie ( 24 dni po stosunku ) , pozniej do dnia dzisiejszego testy ujemne , wiem że po czasie nie odczytujemy testu ale było to zaledwie 11 min , beta 24 dni w tym samym czasie co testy ujemna <2.30 , w jaki sposób mogę to interpretować , załączam zdjęcie pozytywa i późniejszych negatywów , co mam myśleć bo trochę nie jestem pewna , a fajnie by było wiedzieć na stoję. Pozdrawiam😊
Ps kreseczka różowa
Testy są negatywne beta również negatywna, po czasie wyniki są fałszywe i się.ich nie odczytuje. Więc ciąży brak. I te testy że zdj nie są pozytywne.
 
reklama
Mam takie , mega przybliżone ale z daleka tez widac kreska po 12 11 min wczesniej nic , pozniej testy już negatywne
 

Załączniki

  • Screenshot_20230220-200050_Chrome.jpg
    Screenshot_20230220-200050_Chrome.jpg
    16,7 KB · Wyświetleń: 92
Do góry