reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Czarna 1989 - witaj i rozgosc się :) Jak zobaczysz córeczkę, to stanie się ona całym Twoim światem - tego Ci życzę!

Madziorrek - promieniejesz :) Gratuluję 6 rocznicy!

Ja wczoraj coś zaczęłam panikować, że chciałabym, by już mi wyjęli małego. Ogólnie ostatnio jestem spokojniejsza, że już jest bezpiecznie, ale mam takie chwile, gdy się o niego boję. Powiedziałam o tym P. i on tego nie rozumie, więc nie chciał tego przegadać. Typowe.
 
reklama
Cyntia ja to rozumiem. Tez tak mialam w pierwszej ciazy. Swiadomosc, ze dziecko bedzie bezpieczne dopiero poza brzuchem. Bardzo zazdroszcze Ci, ze u Ciebie to juz taki etap ciazy. Maz Cie nie zrozumie. Oni tego nie czuja i nie obejmuja rozumem. Wola zaklinac rzeczywistosc. Moj twierdzi, ze ma jedno dziecko i brzuch. Ja druga corke traktuje, jakby juz tu byla, bo dla mnie jest.
Poczytalam sobie o tej dojrzalosci lozyska i mam mieszane uczucia. Niby jesli przeplywy i ilosc wod plodowych sa ok, to nie ma sie czym niepokoic, ale dotarlo do mnie, ze nie musi byc tak latwo jak w pierwszej ciazy.
 
hej.Wkocu sie wyspałam.
A orientujecie sie do kiedy trzeba zrobic przepływy?
Bo u mnie w przychodni cyrki,na USG moze pod koniec wrzesnia sie załapie a dzwoniłam do innej to nie mają kolorowego dopplera,a na nim robi sie przepływy.Sama nie wiem.W czwartek bede próbowała sie na UAG jak najszybciej zapisac i do ginekolog bo z urlopu wraca.
 
Witam się z rana :happy:

Oj ja dziś spałam jak dziecko po wczorajszym intensywnym dniu. I znów mi się śniło że karmiłam piersią małe koty :eek::sorry: Co za porąbane sny mam. Mąż zrobił mi z rana pyszną jajecznicę a teraz muszę się poświęcić i pozmywać po śniadanku. W ogóle trzeba trochę chatę ogarnąć.

Przypomniało mi się, że położna wczoraj w SR mówiła, że mężowie powinni nam kupić po porodzie kulki gejszy i radziła ich używać po połogu oczywiście. Że podobno pochwa po nich lepsza niż przed ciąża ;-) Co o tym sądzicie? :-)
 
Hej Dziewczyny mam pytanie do tych co już rodziły. Czy przed poprzednim porodem odszedł wam czop śluzowy? Bo ja dzisiaj zauważyłam taki około 5 cm czop galaretowaty bardzo zbity dużo bardziej gęsty niż białko kurz, taki biało przezroczysty bez krwi. Przepraszam za tak obrazowy opis ale bardzo się tym zestresowałam i nie wiem czy to napewno to. Proszę napiszcie co o tym myślicie.
 
Atu ja nie rodzilam ale to co opisujesz to faktycznie moze byc czop z tego co wiem jednym odchodzi innym nie i czasem z krwia czasen bez no ii nie zawsze caly za jednym razem. ja bym na ip zadzwonila i spytala czy mam przyjechac

Mam nadzieje ze cos pomoglam
 
Domka - mi badał przepływy na zwykłym USG.

Babina - ja nie dostałam informacji co do stopnia łożyska, tylko wydruk z jakimiś wartościami, z którym nie umiem wywnioskować o co chodzi. Nie dziwię się, że się stresujesz.

Atu - hmmmmmmm, a porownywalas ze zdjęciami na google? Gdy wpiszesz po angielsku (mucus plug) więcej zdjęć wyskoczy.
 
Domka - mi badał przepływy na zwykłym USG.

Babina - ja nie dostałam informacji co do stopnia łożyska, tylko wydruk z jakimiś wartościami, z którym nie umiem wywnioskować o co chodzi. Nie dziwię się, że się stresujesz.

Atu - hmmmmmmm, a porownywalas ze zdjęciami na google? Gdy wpiszesz po angielsku (mucus plug) więcej zdjęć wyskoczy.


Cyntia dzięki za radę. No dokładnie coś takiego tylko u mnie był taki czysty więc nie wiem co robić:szok:
 
Madziorrek - ślicznie wyglądasz i fajna kiecka. Ciąża Ci służy:tak:.


gnagna - mnie też wkurza jak ktoś mówi, no bo jak już będzie drugie dziecko to to czy tamto, a ja już je mam i już muszę o nie dbać, a nie tylko o M-ka i Szymka.:wściekła/y:


Domka - niestety nie mam pojęcia:crazy:


czarna - ja i przed ciążą nie byłam w stanie ich utrzymać, wypadały:-D


atu - ja mojego czopa nie zauważyłam:-D, a wody odeszły mi w domu, tak więc nie wiem na ile wcześniej wypadł:eek: A jak na ostatnim badaniu Twoja szyjka wyglądała? Bo jakby była skrócona jak moja to pewnie podjechałabym na IP.
 
reklama
Atu mi czop odszedł w całości o 19 a o 21 zaczęły się skurcze. Czop nie musi oznaczać porodu. Mówią że przebarwiony krwią przeważnie rozpoczyna poród, u mnie był bez krwi. Zobaczysz co się będzie działo. A jeśli bardzo cię to niepokoi to zadzwoń do lekarza
 
Do góry