reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Dzieki... mam nadzieje ze bd ok z tym ze wydaje mi sie ze zaczyna mi sie infekcja ale skonsultuje juz to jak pojde na usg.. dzieki dziewczyny :** trzymam za was kciuki juz malo wam zostalo
Cyntia ja w 8 mc z Zuza tez pragnelam by ja wyciagneli 8m miesiac jest przelomowy a 9 to samo wyczekiwanie wykancza kazdy znak niepokoi czy to juz... mi od 8 mc wydawalo sie ze wody wyciekaja... paranoja ;)
 
reklama
Dziewczyny sorki że dopiero dzisiaj ale mam straszną kołomyję z przeprowadzką. Zamówiłam takie paski: Paski Ph do badania odczynu w pochwie - 100 szt. (4518036754) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Jeszcze nie przyszły ale one właśnie mierzą PH, wody płodowe mają podobno PH powyżej 7. Bo te którymi mierzą w szpitalach są cholernie drogie...

Cieszę się bo odebrałam wypis ze szpitala i jest wszystko OK, nie mam paciorkowca w wymazie a AFI miałam w 31 tc - 11 cm więc git:) Ściskam jeszcze 5 tygodni:-)

Judy u mnie nie wiem jak będzie - jeśli dotrwam to 30.09 powinni mi zdjąć pessar (to będzie 37tc ) a wtedy droga wolna:) Myśle że wtedy w ciągu tygodnia sytuacja się rozwiąże;-)
 
Ostatnia edycja:
Enya- jak juz nie bedzie passera to znaczy ze ciaza donoszona i nic nie stoi na przeszkodzie zeby rodzic :) ja tylko mam nadzieje ze każda z nas spokojnie dociagnie do tego 36/37 tygodnia zeby maluszki były gotowe do przyjścia na świat ;)
 
Mizahh super ze wszystko w porządku z malenstwem.

Asiulka gratulacje i powodzenia. Ja w 17 tyg dostałam krwotoku i miałam duzego krwiaka, podczas gdy dzieciatko miało niewiele wiecej niz on. Przez 3 tygodnie lezalam w szpitalu plackiem, wstawalam tylko do łazienki i na badania, nie nosilam nic, uważałam żeby nie napinać brzucha. Po 3 tygodniach po krwiaku już nie było śladu, ale plamilam na brązowy przez jakieś 5-6 tygodni. Lekarz mówił, ze jeśli nie ma żywej krwi to dobrze, to znaczy ze wszystko sie tam oczyszcza.

Enya dzięki za linka tez chyba je sobie zamówie.

A ja jestem już po badaniu. Odetchnelam z ulga. Mimo moich problemów z ciśnieniem przepływy w porządku. Filip rosnie jak na drożdżach, waży prawie 1,7kg.
Coś czuje ze bedzie z niego sportowiec bo taki wygimnastykowany, ze nogi trzyma sobie na głowie hihihi
 
A to fota mojego Filipa z wczorajszego usg ImageUploadedByForum BabyBoom1408898605.843070.jpg

Sorki za post pod postem ale nie chciało mi dodać zdjęcia do poprzedniego postu.
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1408898605.843070.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1408898605.843070.jpg
    28,3 KB · Wyświetleń: 77
reklama
Nika Przystojniak z Twojego malucha :-)
U mnie dzisiaj jakiś załamanie bo brzuch sie stawia i jak tak będzie dłużej to chyba IP mnie czeka. Juz od jakiejs 13 tak mam co kilka minut twardy a potem trochę spokoju. Wzięłam nospe i magnez. A tak sie cieszyłam bo mąż skończył starszego syna pokoj i jutro popoludniu mieliśmy wnosić meble i układać wszystko a tu sie boję bo jak wyląduje w szpitalu. :-(

Madziorrek ładna sukienka no i brzusio też :-)
 
Do góry