reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Cyntia no tak, takie siusianie to najszybsza doroga do infekcji.
Babina, zdrowka no i wyspij sie :)
A moje dziecie od 4 godzin hasa w najlepsze. W naszym przypadku sprawdzilo sie, ze jak w bruszku tak i po urodzeniu.
 
reklama
U nas oczy jak 5 zł oraz wierzganie nogami i rękami. A za chwilę pewno płacz.

Też śpiewacie wymyślane głupoty dzieciom?
 
Ostatnia edycja:
Cyntia tez:)
My wlasnie po cycu, juz sie odbilo ale czekam jeszcze tak z 10 min bo lubi odbijac 15 razy. Czasami moje dziecko spi godzine i nagle budzi sie z placzem, podnosze ja ona beka i spi dalej.
Alez mnie zoladek boli od jakiegos czasu :/
 
Rjoanka - do badania wystarczy łyżka stołowa moczu i teoretycznie próbka powinna być z 1 siku. Ja nie wiedziałam i za pierwszym razem założyłam na jakieś 2 godziny i oczywiście się rozlało w pieluszce. Dziś też się rozkleilo. To jest wyczyn pobrać ten mocz ;)
 
Cześć ciotki...
A ja dzisiaj rozmawiałam przez tel z lekarzem i ma do nas przyjechać jak sie wyrobi... Mała znowu 22-4 rano krzyk, płacz, zwijanie... A kupę robiła wczoraj sporą... Nie wiem co jest grane czy cos z trawieniem? Na pewno cos ja musi bolec:( krople jednak nie pomagają bo przecież to nie do pomyślenia żeby noworodek tyle godzin miał sile krzyczeć... I w dzien tez sie pręży:( niby puszcza baki raz łatwo raz na z tym problem ale jak lekarz tego nie zdiagnozuje to ja dostanę do glowy... Z mężem w nocy to nawet sie nie odzywamy do siebie - ona juz nam z rak leci ze zmęczenia i bezsilności
 
A pauletta juz urodziła?? Jak malinka, ruda , atagata?? Dzis moj termin. Byłam u położnej u nas wszystko ok. Tydzien spokojnie mam czekać jesli do 7.11 nie urodzę kolejna wizyta u położnej. Potem juz przejmie mnie szpital. Max do 12.11 by mi wywoływali ale położna jest dobrej myśli i uważa ze w ciagu tygodnia urodzę. Trzymam ją za słowo :)
 
garmelka, a miała twoja córcia usg brzuszka? Wiem, że niektóre szpitale praktykują usc brzuszka i główki profilaktycznie dla każdego dZiecka przy wypisie. U mnie tylko słuch badają.
 
Garmelka a pierdzi? Mozd jest tak zagazowana? A moze to vit D? Nie pamietam jak karmisz, ale moze sproboj ten infacol? U nas dziala, mala sie prezy nadal ale latwiej sobie radzi z gazami.
Mizzah a jak u Poli, lepiej juz malutkiej?
Judy juz coraz blizej :)
 
reklama
U nas też dzisiaj termin... Po wizycie u lekarza... szyjka zgładzona, rozwarcia nie ma, mały mocno ciśnie główką lekarz mówi " wszystko do porodu jak najbardzej gotowe tylko czekać na bóle i szybciutko pójdzie" Zobaczymy aj ja jakby nic to 7 do szpitala...
Powiedzcie mi jak pisałyście podanie o wychowawcze żeby było 80 % przez cały rok?????
 
Do góry