Strona 1 z 2 12 Ostatni
1. do 10. z 11
    Nowy rok, nowa nadzieja
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    934
    Dziękuję (Otrzymane)
    1119
    Lubi (Dane)
    138
    Lubi (Otrzymane)
    166
    Osiągnięcia Zaczynam cieszyć się popularnościąPierwsza rocznica! Otwieram szampanaZ pewną  taką nieśmiałościąŻywa legenda forum

Domyślnie Dobry ginekolog w Częstochowie

Cześć dziewczyn proponuje rozpocząć nowy wątek. Jestem z okolic Radomska ale jakoś nie mam zaufania do radomszczańskich lekarzy więc zaczęłam poszukiwania ginekologa w Częstochowie... i znalazłam super lekarza pana dr Cezarego Najmana. Jestem ciekawa Waszych opinii i ewentualnie piszcie o innych dobrych i kompetentnych ginekologach albo tych złych do których się zraziłyście.

Początkująca(y)
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    0
    Dziękuję (Otrzymane)
    0
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    0

Domyślnie Odp: Dobry ginekolog w Częstochowie

ja byłam u wielu ginekologów ale praktycznie żaden sie nie sprawdził. Koleżanka poleciła mi ginekologa który przyjmuje prywatnie.jest on ginekologiem sądowym.naprawdę bardzo polecam

Początkująca(y)
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    0
    Dziękuję (Otrzymane)
    0
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    0

Ja całą ciążę byłam prowadzona przez niego. No cóż nic złego nie mogę powiedzieć zawsze bardzo dokładnie mnie przebadał, odpowiedział na wszystkie pytania. Gdy dostała bóli porodowych była Pierwsza w noc więc nawet do niego nie dzwoniłam, ale na szczęście trafiłam na bardzo fajnego lekarza J. Lemańskiego , strasznie pozytywny człowiek, z poczuciem humoru , naprawdę przesympatyczny. Nie wiem jaki z niego specjalista bo Najman wiem, że jest dobry jeśli chodzi o USG płodu.

Początkująca(y)
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    0
    Dziękuję (Otrzymane)
    0
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    0

Witam ! Ma podobny problem i chcialabym sie dowiedziec czegos wiecej na temat dr. Korna? I jeszcze moze ktoras z was rodzila w szpitalu na parkitce? Bardzo prosze o odpowiedzi . Mimo ze jestem dopiero w 5 tyg. Ciazy to chcialabym byc jak najlepiej poinformowana co i jak. Dziekuje

Początkująca(y)
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    0
    Dziękuję (Otrzymane)
    0
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    0

nie rob tego bledu co ja i nie idz do iwony rubik.zawiodlam sie na niej strasznie.szkoda na nia kasy,co do parkitki urodzilam tam 2 synkow nic nie zaplacilam za porod maz byl przy mnie,jestem zadowolona z opieki w tym szpitalu i moge Ci go polecic:)

Początkująca(y)
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    0
    Dziękuję (Otrzymane)
    0
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    0

jeszcze jedno.doktor korn mnie przyjmowal na oddzial.to on pierwszy ratowal to co spieprzyla rubik.swietny lekarz mily i sympatyczny.ale dziewczyny narzekaly ze placic trzeba za kazda wizyte nawet jak idziesz tylko z wynikami badan.

Początkująca(y) Avatar yummy mumy
    PierwszaDrugaTrzecia
    Wpisów do bloga
    6
    Dziękuję (Dane)
    1
    Dziękuję (Otrzymane)
    0
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    0

Ja polecam Pana dr, Macieja Wilkowskiego. To moim zdaniem bardzo dobry lekarz, potrafi opieprzyć jak trzeba (ale dla dobra pacjentki) a i pożartować z nim można. dzięki Niemu mój synek jest na świecie .
    Kornel 6 sierpnia 2009

Początkująca(y) Avatar pyza27
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    0
    Dziękuję (Otrzymane)
    0
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    0

a co sądzicie o dr.Arturze Kowalskim?Ja mam mieszane uczucia po tym jak poroniłam....:(

Zadomowiona(y) Avatar A-ASIA
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    2
    Dziękuję (Otrzymane)
    3
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    0

ja swego czasu chodziłam prywatnie do dr. Pogorzelskiej i niestety ale nie mogę polecić. Przepisywała tylko recepty bez zlecenia żadnych nawet podstawowych badań. Niestety mięliśmy problem z poczęciem dzieciątka. Raz byłam u dr. Lemańskiego ale po badaniu i usg stwierdził tylko że jest wszystko ok i kazał się dalej starać. To była moja pierwsza i ostatnia wizyta u tego lekarza. Znajoma poleciła mi klinikę w Katowicach i do tej pory właśnie tam jeździmy na wizyty. Jednak brzuszek coraz większy i zaczęłam szukać lekarza, który by mnie tu w Częstochowie poprowadził. Ponieważ chcę rodzić w szpitalu na Tysiącleciu to teściowa-lekarz na Tysiącleciu ale na oddziale zakaźnym poleciła mi najpierw dr Sikorę, że jest dobrym i godnym polecenia lekarzem i co dla mnie ważne pracuje również w szpitalu czyli ma ciągły kontakt z różnymi sytuacjami a nie tylko siedzi w prywatnym gabinecie i leczy "książkowo". Jednak do dr Sikory ciężko jest się dostać i ma dużo pacjentek więc wstępnie wybrałam dr Mikołajczyka. Również ma dobre opinie jako lekarz - teściowa również ma o nim dobre zdanie jako o lekarzu, również pracuje na Tysiącleciu i przyjmuje prywatnie. Z tego co wiem nie ma do niego dużych kolejek i można się z nim skontaktować w każdej chwili. Osobiście jeszcze u niego nie byłam ale jestem już na niego zdecydowana. Myślę ,że na pierwszą wizytę umówię się na początek kwietnia. Do tego czasu będę dojeżdżać jeszcze do Katowic.

Początkująca(y)
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    0
    Dziękuję (Otrzymane)
    0
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    0

A-ASIA czy mogłabyś podać namiary na tego lekarza z Katowic? Ja chodzę do dr Magnuszewskiej, jeśli chodzi o standardową wizytę z badaniem i USG jest ok, dr Magnuszewska jest bardzo delikatnym lekarze i wszystko dokładnie objaśnia nim rozpocznie jakiekolwiek badanie, jednak myślę nad zmianą lekarza ponieważ staramy się z mężem 10 miesięcy o dzidzię :(

Strona 1 z 2 12 Ostatni

Zasady pisania postów