Strona 1 z 2 12 Ostatni
1. do 10. z 20
    Mama wrześniowa 2005
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    0
    Dziękuję (Otrzymane)
    0
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    0

Domyślnie ginekolodzi i szpitale - Rzeszów

lek.med. Włodzimierz Wątor, Femina i Asklepios w Rzeszowie
    jest moim lekarzem od kilku lat i zawsze byłam zadowolona z opieki, szczerości i delikatności, dlatego zdecydowałam, aby prowadził moją ciążę, do kt. zresztą mnie przygotował, nie zalowal informacji i zawsze wysylal na konieczne badania, teraz jestem w 17 tygodniu i dzieki niemu jestem spokojniejsza :)
    nie wybralam jeszcze szpitala, ale zastanawiam sie nad szpitalem na Lwowskiej, bo ma najlepsze opinie wsrod kolezanek
    jezeli mialyscie jakies doswiadczenia - piszcie
    pozdrowionka
    Cytuj Cytuj
    Dziękuję Lubi

styczeń '02 lipiec '05 Avatar Wiki_28
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    0
    Dziękuję (Otrzymane)
    0
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    0

Domyślnie Odp: ginekolodzi i szpitale - Rzeszów

Ja w 2002 roku rodziłam (cc) na szopena
    Szpital rewelacyjny nie spotkałam ani jednej niesympatycznej osoby
    Poleciłam ten szpital wielu koleżankom
    W lipcu też będę tam rodzić
    Pozdrawiam

Cytuj Cytuj
    Dziękuję Lubi

Mama wrześniowa 2005
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    0
    Dziękuję (Otrzymane)
    0
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    0

Słyszałam, ze na Szopena robia dobrze cesarki, kolezanki, ktore wiedzialy/chciały je miec wlasnie tam rodzily, ale nie slyszalam nic o doswiadczeniach z porodow naturalnyw w tym szpitalu
    Chodzilas moze do szkoly rodzenia? Jesli tak to gdzie?
    Cytuj Cytuj
    Dziękuję Lubi

Mama wrześniowa 2005
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    0
    Dziękuję (Otrzymane)
    0
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    0

Chciałam rodzić na Lwowskiej w Rzeszowie, ale w dniu, kiedy musiałam trafić do szpitala Lwowska miała dezynfekcję, więc pojechałam do miejskiego na Rycerską

sale dla "oczekujących" sa nawet i 9 osobowe, ale maja telefon, skromna lazienke z prysznicem przy sali, kacik-jadalne, mozna sobie poogladac tv w salce do wykladow szkoly rodzenia
    porodowka raczej malo intymna, w nocy wszystko sie odbija w oknach i rodzi sie na widoku, zwlaszcza, ze oszklone drzwi (zwykle otwarte) sa za plecami rodzacych
    wiekszosc porodow odbywa sie na glownej, 3-stanowiskowej sali - nawet porody rodzinne (oddzielaja podobno tylko parawanem)
    sala do porodow rodzinnych nazywana jest sala szkoly rodzenia i musialam prosic, aby ja dostac, mimo ze nie byla zajeta - po prostu nie uzywa sie jej 'bez powodu' zwlaszcza nocami, gdy jest malo poloznych na dyzurze
    jest tez salka z wanna, ale nie jest uzywana, podobno raz ktos z niej kozystal, ale nie wiem dokladnie czy do porodu, czy do relaksacji
    przy sali do rodzenia nie ma wc, lazienki ani prysznica, trzeba zebrac po salach dla oczekujacych badz kozystac z wc do lewatyw, ale to jest obskorne

mialam wiele szczescia, ze dostalam osobna sale do porodu rodzinnego
    przychodzila do mnie stale stazystka, ktora monitorowala moj porod, podlaczala kroplowki na wzmocnienie i oksytocyne, a na koniec pod nadzorem 2 poloznych i 2 lekarzy przyjela moja corcie na swiat
    w ostatniej godzinie ekipa byla duza, ale fachowa
    nie cieli mnie, bo dzidzia na usg wazyla 2750, w realu 3080, troche peklam, ale lekarz ladnie wszystko zszyl
    niestety nie daja malenstwa na dlugo na brzuszek lecz zaraz zabieraja do noworodkow, do karmienia dostaje sie je dopiero za pare dobrych godzin
    na oddziale polozniczym sale sa 2-osobowe, przy kazdej za drzwiami wc i prysznic
    polecam zabranie wlasnych pampersow, kremu do pupci, chusteczek, czapeczki dla malenstwa
    malenstwo jest z mama caly czas, jesli jest zdrowe a nam nic powaznego nie dolega

szpital daje znieczulenie zzo lub ogolne do cesarki, ale zzo do porodu naturalnego nie jest stosowane

ogolnie polecam, zwlaszcza personel - bardzo mily, fachowy (oczywiscie bywaja wyjatki)
    Cytuj Cytuj
    Dziękuję Lubi

Entuzjast(k)a
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    0
    Dziękuję (Otrzymane)
    0
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    0

Pod tym co napisała Ineczka mogę się podpisać dwiema rękami. Też rodziłam w miejskim szpitalu w maju 2005 r.
    Rodziłam z mężem, więc dali nam osobną salkę po parogodzinnym siedzeniu na wspólnej! Wiele nie zyskałam, bo łóżko do rodzenia jest tam okropne i się z niego zjeżdża!
    Personel bardzo miły i fachowy - to prawda, wyjatki się zdarzają...........niestety.......

Ogólnie jestem zadowolona.
    Pozdrawiam

Cytuj Cytuj
    Dziękuję Lubi

Początkująca(y)
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    0
    Dziękuję (Otrzymane)
    0
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    0

Cześć dziewczyny. Jestem z Rzeszowa i mój lekarz prowadzący jest z Szopena wiec powinnam rodzic na Szopena, ale chodzę do szkoły rodzenia do szpitala na Lwowskiej i im dłużej się nad tym zastanawiam tym bardziej nie chce rodzić na Szopena tylko na Lwowskiej - bo ponoć tylko na Lwowskiej jest pokój do porodów rodzinnych i ma bardzo nowoczesne wyposażenie.
    Ale z tego, co piszecie nie jest tak do końca.
    A może któraś z was ma porównanie np. jeden poród na Lwowskiej a drugi na Szopena?? :)
    Cytuj Cytuj
    Dziękuję Lubi

Mama wrześniowa 2005
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    0
    Dziękuję (Otrzymane)
    0
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    0

Loczek ja tez chodzilam do szkoly rodzenia na Lwowskiej
    na zajeciach zobaczysz co to za sprzet i pozwiedzasz sale
    z nowoczesnego sprzetu, ktorego nie znajdziesz w innym rzeszowskim szpitalu jest slawne lozko porodowe, ustawiane na pilota, ale polozne nie umieja go obslugiwac (nad czym ubolewa nawet Bogusia i Fila ze SzR)
    sa tam 2 sale rodzinne, ale tylko w jednej jest to lozko
    niestety Lwowska to duzy szpital i miewa kilka porodow w jednym czasie
    trzeba miec szczescie, aby akurat sala pojedyncza byla wolna
    moja kolezanka czekala w kolejce, aby urodzic na tym slawetnym lozku i wieksza czesc porodu wchodzila na lozko na sali ogolnej, a na ostatnia godzine doczekala sie sali rodzinnej

na Rycerskiej jest jedna sala rodzinna
    z kolei tam maja wanne do porodow w wodzie, ale na taki trzeba sie specjalnie umawiac dlugo wczesniej
    Cytuj Cytuj
    Dziękuję Lubi

wrześniowa mama 2005
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    0
    Dziękuję (Otrzymane)
    0
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    0

Loczku, na Szopena nie ma sali porodów rodzinnych :( To znaczy jest, ładna, odremontowana, z tabliczką na drzwiach i..... stoją tam 2 fotele i kanapa - ładne, szafirowe ;D. Położna, która pokazywała mi oddział stwierdziła, że tu mąż będzie siedział i czekał... Rodzinnie rodzi się na ogólnej sali porodowej, gdzie między łóżkami nie ma ścianek. Piszę, co widziałam :)
    Miałam tam rodzić, rodzić naturalnie, ale urodziłam gdzie indziej przez cc i dobrze się stało :)

Cytuj Cytuj
    Dziękuję Lubi

AMT
    Guest

Właśnie przeprowadziłam się z Krakowa, szukam "dobrego" ginekologa w Rzeszowie - taktownego, delikatnego, umiejącego wysłuchać i ... fachowca. Dziewczyny-pomocy. Nikogo tu nie znam....

Entuzjast(k)a
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    0
    Dziękuję (Otrzymane)
    0
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    0

Polecam p. Monike Dobrowolską-Kwiatek (szpital miejski), przyjmuje prywatnie na ul. Jałowego w "Eskulapie". USG i cytologia na miejscu. Chodzę do niej juz chwilę, ostatnia ciążę mi prowadziła, była nawet przy porodzie mimo, że nie prosilam.
    Pozdrawiam.

Cytuj Cytuj
    Dziękuję Lubi

Strona 1 z 2 12 Ostatni