Strona 1 z 71 1211 Ostatni
1. do 10. z 706
    Fan(ka)
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    0
    Dziękuję (Otrzymane)
    0
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    0

Domyślnie Szpitale i prywatne kliniki POZNAN

Nie polecam szpitala jeśli chodzi o personel. Ja rodziłam tam 5,5 miesiąca temu i na porodówce było ok. ale potem na oddziale okropnie. To jest moje pierwsze dziecko - Mateusz i oczekiwałam większej pomocy. Generalnie traktowano mnie jak wyrodną matkę kiedy prosiłam o pomoc przy karmieniu lub innych czynnościach. Szpital jest jednak bardzo dobry jeśli chodzi o sprzęt i fachowców. W razie jakiś problemów z noworodkiem dzieci z innych szpitali w Poznaniu są i tak przewożone do tego. Jeśli któraś z mam zdecyduje się rodzić w tym szpitalu bardzo gorąco polecam opłacenie sobie położnej. Sama dogadałam się z przesympatyczną Iwoną Marczak pracującą na tym oddziale i na prawdę zrobiła wszystko, żebym urodziła szybko i sprawnie. Opiekowała się mna długo przed porodem ( skurcze miałam już na początku 8 miesiąca ) i zaraz po.

Zadomowiona(y)
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    8
    Dziękuję (Otrzymane)
    60
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    0

Domyślnie Odp: SZPITAL POŁOŻNICZY POZNAŃ ul. POLNA

Witam!

A ja chciałam rodzić na polnej bo mój lekarz tam pracuje. No i jeszcze ze wzgledu na te wszystkie sprzety ,które tam mają.
    Ale teraz to juz sama nie wiem z resztą spodziewałam się , że może tak być w końcu jest to bardzo duży szpital.
    I pewnie dla personelu jest się którymś tam numerkiem. Ale jak nie na Polnej to gdzie?

Pozdrawiamy
    Mama dwóch wspaniałych synków

Fan(ka)
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    0
    Dziękuję (Otrzymane)
    0
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    0

WItam,

jeśli mogę ci doradzić to przy ciąży nie zgrożonej. kiedy wszystko jest ok. w tej chwili zdecydowałabym się na szpital Św. Rodziny na byłego Engla, teraz to jest bodajże ul. Jarachowskiego. Bardzo przyjemna porodówka - możesz się wybrać i ją obejrzeć. Poza tym bardzo przyjazny personel. Jesli chciałabyś swoją położną to tez mogę kogoś polecić. Pozdrawiam

Początkująca(y)
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    0
    Dziękuję (Otrzymane)
    0
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    0

Domyślnie Gdzie rodzić prywatnie w Poznaniu?

Czy ktoś wie, czy w Poznaniu można rodzić gdzieś prywatnie (tzn. poród za opłatą)? jakaś klinika? O wszystkich szpitalach w Poznaniu po trochu wiem, o żadnym nie słyszałam wyłącznie dobrych opinii. Aldona

Fan(ka)
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    0
    Dziękuję (Otrzymane)
    0
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    0

Domyślnie Odp: Gdzie rodzić prywatnie w Poznaniu?

Witaj,

szczerze mówiąc nie wiem czy gdzieś w Poznaniu mozna rodzić prywatnie ale polecam szpital św. Rodziny na byłej ul. Engla (teraz Jarachowskiego) ja co prawda rodziłam na Polanej ale nie polecam. Gro moich znajomych rodziło na Engla i są bardzo zadowolone, nie słyszałam jeszcze żadnej negatywnej opinii.Siaba

aaa
    Guest

nie polecam szpitala sw. rodziny, moja kolezanka tam miała rodzić, dobrze ze w pore się wyniosła!!! dostawała jakieś zastrzyki przeciw poronieniu a wcale nie byly potrzebne potem dostawała coś na "podobno" mięściak a po badaniu na polnej nie stwierdzono niczego!

ewelizarda1
    Guest

A ja mam pytanie, bo ostatnio właśnie mi odradzono szpital na Polnej, a polecono św. Rodziny. Czy znacie jakiegoś godnego polecenia ginekologa stamtąd i położną, która by sie mną zajęłą przy porodzie. Bo ja nikogo tam nie znam. I zresztą ciągle sie zastanawiam nad wyborem szpitala, jestem dopiero w drugim miesiącu, więc jeszcze mam trochę czasu, ale chciałabym już wiedzieć.

Wdrożona(y) Avatar Joanna_32
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    0
    Dziękuję (Otrzymane)
    0
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    0

hej, polecam Szpital na Lutyckiej. Profesjoalni lekarze i położne a do tego szczerze życzliwi (włacznie z salowymi). Można rodzić z mężem lub kimś bliskim bez żadnych opłat! wcześniej można odwiedzić oddział i wszystko obejrzeć. Jeżeli któraś czuje się mało penie to polecam opiekę położnej za niewielka opłata(sama tak zrobiłam, bo mój chłop nie chciał ze mna rodzić). Pozdrawiam

Początkująca(y)
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    0
    Dziękuję (Otrzymane)
    1
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    0

nie polecam szpitala swietej rodziny-najwiekszy procent zarazeniami wzw typu C,gronkowcem zlocistym, zakazenia pooperacyjne, mojej kolezance rana po cesarce babrala sie 3 miesiace.Dziecka nie ma razem z matka-przyjezdzaja na karmienie,jak potem sa glodne to dostaja wode z glukoza

10. Dziękuję Brak informacji dziękuje za post
    Początkująca(y)
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    0
    Dziękuję (Otrzymane)
    1
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    0

odradzam szpital sw. Rodziny,doradzam Polna.Mily czy niemily personel-piec dni sie wytrzyma,to nie imieniny u cioci,a chamstwo z ktorego slynela Polna juz poszlo w zapomnienie, przynajmniej jesli chodzi o mlode polozne, bo ze starzymi bywa roznie.Lepiej miec mniej mily personel,ale urodzic szczesliwie, miec dobrych fachowcow i w razie czego najlepszy sprzet niz miec babrzaca sie rane, byc zarazonym roznymi niefajnymi chorobami(wzw typu c, gronkowiec).

Strona 1 z 71 1211 Ostatni