reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaka hulajnoga?

Myślę,że właśnie na 2 sezony powinna wystarczyć,więc bez obawy. Poza tym poszukaj w dobrych i sprawdzonych sklepach internetowych gdzie teraz podczas lata ciekawe promocje.
 
reklama
Elektryczna hulajnoga jakoś do mnie nie przemawia,wolę tą standardową i tradycyjną także dla samego dziecka jest to wtedy większa satysfakcja podczas zabawy,nie sadzicie?
 
ja jak bylam dzieckiem to modne byly hulajnogi takie porzadne z metalu, teraz widze dzieci tylko plastkiami zasuwają
 
Wszystko zależy od ceny,pamiętaj też ze metalowe w przypadku kiedy dziecko się przewróciło mogły zrobić nawet krzywdę wiec plastik dla tych młodszych jest po prostu bezpieczniejszy.
 
Metal też nie jest bezpieczną opcją,to dobre rozwiązanie ale dla tych nieco starszych. W sumie zamiast hulajnogi pomyślcie o rowerku biegowym,to wg mnie ciekawsza opcja.
 
Do góry