1. do 2. z 2
Tym forum zarządza Ewelina Słotwińska-Rosłanowska
– prawnik (Uniwersytet Warszawski) oraz ekonomista (Szkoła Główna Handlowa), pracownik Zakładu Demografii SGH. Specjalizuje się w prawie pracy oraz prawie rodzinnym, ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień łączenia pracy zawodowej z obowiązkami rodzinnymi. Jest autorką licznych publikacji i opracowań z dziedziny polityki rodzinnej.
    szczęśliwa ;) Avatar ewula00
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    129
    Dziękuję (Otrzymane)
    354
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    0

Domyślnie zamknięcie działalności gospodarczej

Planuje zakończyć prowadzenie jednoosobowej działalności gospodarczej. Chciałabym zapytać jakie dokumenty muszę złożyć i w jakim terminie od wyrejestrowania działalności w urzędzie gminy? Szczególnie zależy mi na informacji jakie zobowiązania mam w tym zakresie wobec urzędu skarbowego. Rozliczałam działalność na podstawie książki przychodów i rozchodów i nie byłam płatnikiem VAT. Dziękuje za pomoc

Ekspert BB. Prawniczka

PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    0
    Dziękuję (Otrzymane)
    261
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    0
    Osiągnięcia Pierwsza rocznica! Otwieram szampanaZ pewną  taką nieśmiałościąŻywa legenda forum

Domyślnie Odp: zamknięcie działalności gospodarczej

Planuje zakończyć prowadzenie jednoosobowej działalności gospodarczej. Chciałabym zapytać jakie dokumenty muszę złożyć i w jakim terminie od wyrejestrowania działalności w urzędzie gminy?
    Wniosek o wykreslenie z rejestru osób prowadzących działalność (druk moze Pani otrzymać w urzędzie lub pobrać ze strony).

Zasady pisania postów