reklama
1. do 2. z 2
Tym forum zarządza Ewelina Słotwińska-Rosłanowska
– prawnik (Uniwersytet Warszawski) oraz ekonomista (Szkoła Główna Handlowa), pracownik Zakładu Demografii SGH. Specjalizuje się w prawie pracy oraz prawie rodzinnym, ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień łączenia pracy zawodowej z obowiązkami rodzinnymi. Jest autorką licznych publikacji i opracowań z dziedziny polityki rodzinnej.
 1. #1
  szczęśliwa ;) Avatar ewula00
  Zarejestrowany
  05-2010
  Postów
  1 017

  Domyślnie zamknięcie działalności gospodarczej

  Planuje zakończyć prowadzenie jednoosobowej działalności gospodarczej. Chciałabym zapytać jakie dokumenty muszę złożyć i w jakim terminie od wyrejestrowania działalności w urzędzie gminy? Szczególnie zależy mi na informacji jakie zobowiązania mam w tym zakresie wobec urzędu skarbowego. Rozliczałam działalność na podstawie książki przychodów i rozchodów i nie byłam płatnikiem VAT. Dziękuje za pomoc

 2. reklama

 3. #2

  Domyślnie Odp: zamknięcie działalności gospodarczej

  Planuje zakończyć prowadzenie jednoosobowej działalności gospodarczej. Chciałabym zapytać jakie dokumenty muszę złożyć i w jakim terminie od wyrejestrowania działalności w urzędzie gminy?
  Wniosek o wykreslenie z rejestru osób prowadzących działalność (druk moze Pani otrzymać w urzędzie lub pobrać ze strony).

Zasady pisania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •  
Dołącz do nas