reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

U mnie tak samo jak u Gosi. Napić się w towarzystwie od czasu do czasu - jak jest okazja. Mój mąż z racji mojej ciąży i teraz malucha pił ostatnio chyba na majowce.
Oby ten Twój facet się opamietal w końcu Domi :/
Szkoda mi Cię bo super dziewczyna jesteś. A facet się marnuje przez alko, a zadatki na fajnego tate ma z tego co piszesz. Szkoda by Oski widział go w każdy weekend po % :/
 
reklama
U mnie tak jak u Quchasi. Jak mój D.raz czy dwa w tygodniu napije sie piwa to nic nie mówię, u nas w życiu takiej sytuacji by nie było że ktoś sam flaszkę by pił. No to już jest trochę niepokojące zachowanie... :(
 
Dzień dobry.
Domi ten smoczek to rzekomo uruchamia mięśnie żuchwy, języka no ogólnie buzi całej i wpływa na prawidłowy rozwój. Jak powiedziałam o moich obawach o zgryz to powiedziała, że to nieprawda i jedno z drugim nie ma nic wspólnego, a smoczek dawać jak najczęściej tylko nie do spania!

.szkrabek zapytam o te wibracje jeszcze na następnej wizycie. Póki co i tak za czesto nie korzystam z tego dobrodziejstwa, bo wydaje mi się, że mała jest w tym za bardzo wygięta. Na pewno wszystkie naturalne wibracje tzn. prowokowane przez nas np. podczas noszenia są jak najbardziej wskazane.
 
No dziewczyny kupilam ta mate;) jest super;) Agatka polezala ze 20min przed jedzeniem to dużo bo głodna była ale ciekawość zwyciezyla:-p
Ja wibracji w bujaku nie włączam bo ona zbytnio nie lubi a bujaczek i tak wykładam jeszcze kocykiem ze mała prawie leży w nim :-p
Agatka już trochę spi ale zawiodłam ja w kokon bo tak rączkami macha ze się budzi ale teraz śpi zawinięte może pospi troche;) też bym się zdrzemnela ale za pół h muszę mleko sciagac.
 
No macie racje, mnie tez to niepokoi, że sam sobie pije. Ale wtedy mi wyskakuje ze przynajmniej jest w domu a nie np u mamy czy kolegow, bo ja przeciez wole zeby siedzial w domu. W tygodniu to siega po piwo albo dwa po pracy i do tego nic nie mam, bo w sumie tu w niemczech duzo facetow po pracy wali sobie piwko ze skrzynki. Ale picie flaszeczki samemu w kuchni to mnie wkurza i martwi. On naprawde ogolnie jest super facetem. Jakby nie bylo duzo zlego razem przeszlismy a mimo wszystko sciagnal mnie tu do niemiec, bo chce dla nas lepszego zycia niz w polsce, potrafi ogarnac sie i w domu i poza nim, jest ogolnie dobrym czlowiekiem, ale alkohol go wciaga a ja nie wiem co zrobic zeby go do niego zniechecic :( bo agresywny do mnie byl tylko po alko. Ale wierze ze juz nigdy nie bedzie, bo wie ze wtedy policja i zabiore mu dziecko, a tego to on nie chce. Ja zreszta tez, bo Oski na pewno chce miec tate blisko. I oczywiscie ja przed ciaza tez lubilam sie napic, na imprezy chodzilam ale nigdy nie trąbilam sama, bo nie mialam z kim np. Jak mieszkalam sama to latem piwko shandy wypilam albo lampke wina przed tv... Musze wymyslic co zaradzic na niego, nie musem a czyms innym, bo jak go zmuszam do czegos to on wrecz odwrotnie.

Bylismy dzisiaj na paradzie karnawalowej. Pelno ludzi, muzyka, i duze auta a na nich poprzebierani ludzie i rzucali w ludzi cukierkami a my zbieralismy :D faajne to bylo, w pl z tym sie nie spotkalam jeszcze. Tu widac ze Niemcy sie bawia :D Oski spal no 3h czyli caly praktycznie czas jak bylismy w centrum. Przebudzal sie co jakis czas ale smoka dalam i spal dalej. Moj kochany. Pozniej z drodze powrotnej zaszlismy do kebaba i zjedlismy ja tortille a G kebaba w bulce. Oczywiscie nuta zazdrosci sie pojawila z jego strony bo Turki mnie podrywaly i sie gapili a G czerwony ze zlosci (haha!)...
Teraz pije sobie piwko bezalkoholowe i zaraz bede jadla flaczki, bo tesciowa zrobila dwa wielkie gary flakow i jeden dostalismy :D mmm...
 
A co taka cisza wieczorkiem?
Agatka się najadla i spi od godz i ja sciagnelam mleko i już
w łóżku leżę a mała od dziś i siebie jak narazie spi smacznie zobaczymy jak dalej:-p. Mąż obiecał że wniedziele pojedziemy na zakupy super bo muszę sobie spodnie kupić że 2pary bo te z przed ciazy już Stare jakieś bluzki i kurtkę na wiosnę no i wiadomo dla dziewczynek też cos;) a ostatnio kak idziemy do szkoly z Mają to gramy w zgadywanki no i mowie do niej " daje mleko" a ona "krowa" ja mówię nie bo mamusia:) ale miałyśmy ubaw:) a dziś nabrałam filmik jak mała sobie guga strasznie fajnie reaguje jak mówię hej hej;)
Dobra lece spac milej i przespanej nocki:)
 
reklama
Woooow. Jak w okolicach 21 Oski zostal ululany, tak jest 3 i dopiero mamy pobudke :o ja cie krece niemozliwe. A cyc to mnie zalał ...

Gosia ka do mojego mowie halo halo i tez sie smieje jak szalony, a z ta krowa i mama dowalilas hehe :)
 
Do góry