reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Mój dzieć nie lubi Mozarta! Puściłam jej składankę Mozart dla dzieci i zaczęła kopać i wierzgać nóżkami. Ale za to przy irlandzkiej muzyce ludowej się uspokoiła :p A mamusia tak lubi klasykę...
 
reklama
A ja tak lubię kołysanki które mu puszczam ze puszczam mu jakiś czas a później sobie zakładam słuchawki na uszy i sobie śpiewam a mój M się śmieje i tylko ciszej ciszej :p
Co fo krwi pepowinej to myślę że warto zainwestować , jednak jest to zabezpieczenie którego oby nigdy w życiu nie użyć. Fakt ze ma to swoją cenę ale jeśli potrafimy ubezpiecza domy i samochody to zycie dziecka tymbardziej :) w poniedziałek zamierzam dzwonić i się umówić a jutro Moja lektura będzie ich strona i czytanie na ten temat .
Miałam.dziś iść na ten film planeta singli no ale mój kochany mąż pomylił dni ... wziął mi bilety na wczoraj ha ha :p tak wiec przełożone na wtorek ;) rozmawiałam z polozna to mi polecila iść ze na szyjke takie siedzenie (pół lezace ) nie powinno mieć wplywu wiec się zdecydowalam szczęśliwa ze się "odhamie" wyrwe z tego domu a tu ciach niepowodzenie :D
 
Temat krwi pepowinowej byl już kiedyś poruszony na wątku porodowym. Ja osobiście jestem bardzo zainteresowana, ale nie mam pewności czy i jak długo będę mieszkać w Niemczech.
 
Ja nie widziałam tego wątku :) ale zaprosze zobaczę jakie to oferty i jak to wygląda i może od razu się zdecyduje bądź poczekam do połowy kwietnia bo widziałam ze robią promocje często np dla mam rodzących w kwietniu bądź maju (gdy zbliża się miesiąc )
 
Ostatnia edycja:
Dowiedz sie co i jak i zdaj relacje:D właśnie jestem po mega ciekawej dyskusji na temat dziecka z teściowa.... Zaczyna sie. Bo jak to bez oliwki, bo jak to takie kosmetyki, a nie takie, bo w końcu co to za zwyczaje, zeby nie kapać dziecka codziennie. I jak to bez czapeczki i w jakis tam śpiworkach. No wszystko nie tak. Ja bezdzietna mam czelność mowić, jak będą wyglądać pierwsze tygodnie/ miesiące z moim dzieckiem. Bo za jej czasów dzieci były chowane tak a tak i pierwszego wnuka tez tak wychowała i było wporzadku... A ja przecież nie mówię ze ona cos zle... Tylko ja chce sprobowac inaczej.
 
Matko jak by mnie wkurzyło coś takiego , może i one chcą dobrze i chcą pomóc i doradzić ale kuzwa to nasze dzieci i my chcemy je wychować po swojemu. zobaczymy co się będzie działo u mnie jak teściowa wpadnie i zobaczy np jak pielęgnuje lub ze będę kompac co 2 dni :) ahhhh
 
Ja wczoraj powiedziałam teściowej żeby się szykowała na robienie mi jedzonka dla mam karmiących :p bo ja każda wolna chwile będę chciała na początku pewnie uciąć na komara jak mały będzie spał :p
 
Dowiedz sie co i jak i zdaj relacje:D właśnie jestem po mega ciekawej dyskusji na temat dziecka z teściowa.... Zaczyna sie. Bo jak to bez oliwki, bo jak to takie kosmetyki, a nie takie, bo w końcu co to za zwyczaje, zeby nie kapać dziecka codziennie. I jak to bez czapeczki i w jakis tam śpiworkach. No wszystko nie tak. Ja bezdzietna mam czelność mowić, jak będą wyglądać pierwsze tygodnie/ miesiące z moim dzieckiem. Bo za jej czasów dzieci były chowane tak a tak i pierwszego wnuka tez tak wychowała i było wporzadku... A ja przecież nie mówię ze ona cos zle... Tylko ja chce sprobowac inaczej.
Ja tylko czekam na złote rady teściowej, na szczęście jest daleko i praktycznie nie rozmawiamy. Ale już ostatnio mój M. dostał mały wykład jak często trzeba dziecko przytulać - no na prawdę jakbyśmy o tym nie wiedzieli. Bałam się, że moja mama też będzie z tych tradycyjnych ale teraz jak te wszystkie paczki z nowinkami do niej przychodzą to jest zachwycona. Ostatnio rozpływała się nad cudownością whisbeara :)
 
Moja mamuśka jak mi teraz pierze te ciuszki i prasuje to ciągle fotki wysyła "jej jakie to śliczne " " matko juz widzę w tym Oskarka" taka jest szczęśliwa jak to robi :)
BTW. uswiadomilam mojego męża ze we wtorek czeka go przesuwanie mebli po pokoiku małego :) zniesmaczony się zgodził :p
 
reklama
Ja dziś cały dzień po za domem wyszłam o10 z córką na halę sportowa by zobaczyć jak mąż gra skończyło się przed 17 to pojechaliśmy na zakupy przyjechaliśmy to było 19 wzięłam kompiel po patrzyłam na tv i się położyłam i czytam forum mały w brzuszku szaleje a córka ogląda bajki. Ja idę spać bo jestem zmęczona w nocy spać nie umiem i co chwilę się budzę oby dziś się wyspać:p
 
Do góry