reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022

reklama
Hej dziewczyny czy któraś z was odczuwa bole jak na zbliżający się okres ( taki dyskomfort bardziej) i plamienia? Takie bardziej brunatne niż rozowe? Martwię się bo wizyta 1 dopiero w piątek... z moich obliczeń 5 T 4d a zauważyłam dwie plamki na bieliźnie i na papierze...
 
Hej dziewczyny czy któraś z was odczuwa bole jak na zbliżający się okres ( taki dyskomfort bardziej) i plamienia? Takie bardziej brunatne niż rozowe? Martwię się bo wizyta 1 dopiero w piątek... z moich obliczeń 5 T 4d a zauważyłam dwie plamki na bieliźnie i na papierze...
W 5tc rzeczywiście odczuwałam bóle podbrzusza jak na okres to normalne. Natomiast plamienia nie mialam.
 
reklama
No ja mam o tyle problem ze do pracy spoko eleganckie sukienki luźniejsze chodzę...może będzie czas, ze założę obcislejsza ale to jak będzie oficjalnie coś wiadomo...Ale jadę w góry i tam w kiece nie pójdę...a znów na śnieg muszę iść:) i jutro będę sprawdzać czy w śniegowe spodnie wejdę biorąc pod uwagę, że raczej miałam dopasowane...a w jeansach jeszcze mogę ciut chodzić ale mnie cisną...a spodnie materiałowe, które dziś założyłam masakra musiałam zdjąć..tak więc chyba jutro pojadę po spodnie ...
 
Do góry