reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Mąż zawsze o 7:30 do pracy, dziewczyny same się ubierają i robią śniadanie czasem im pomogę. Więc jestem są z maluszkiem do 13:20 później do 18/19... Czasem dłużej z z trójką. Są dni że mąż wraca o 16/17 wtedy nie zawsze wyrobie się z obiadem więc sam musi sobie zrobić. Przy maluszku rozumie że się nie wyrobiłam bo mały miał gorszy dzień więc nie liczy żebym to ja go obsługiwała.
Wstawanie nocne mąż rzadko wstaję chyba że odciąganie kataru się przeciąga to tedy że złością mi pomoże. Za dnia gdy jest w domu. Przejmuje małego bym mogła się wykąpać lub ugotować lub posprzątać lub ja siedzę z małym a on gotuje i coś ogarnie.
 
Ja zaś Messenger nie mam, za to mam konto na FB incognito bez swoich danych. Założone właśnie na potrzebę takiej grupy jak chcemy stworzyć tylko kilka lat wstecz.
I nie możesz używać Messenger? Mimo że masz profil na FB? Wydawało mi się że jak jedno to i drugie.

Dziewczyny sprawdźcie sobie w konwersacjach na Messenger cxy macie wiadomości ode mnie. Nie mamy się w znajomych to będzie się pewnie konwersacja chować w spamie (jak kliknięcie na ikonkę swoją w Messenger to tam będzie taka opcja INNE i tam się chowają czaty od nieznajomych)
 
I nie możesz używać Messenger? Mimo że masz profil na FB? Wydawało mi się że jak jedno to i drugie.

Dziewczyny sprawdźcie sobie w konwersacjach na Messenger cxy macie wiadomości ode mnie. Nie mamy się w znajomych to będzie się pewnie konwersacja chować w spamie (jak kliknięcie na ikonkę swoją w Messenger to tam będzie taka opcja INNE i tam się chowają czaty od nieznajomych)
Czatu mogę używać w wersji komputerowej ale nie zawsze zaskoczy
 
reklama
Ja jestem za 🙂 w poprzedniej ciąży też z dziewczynami przenioslysmy się na prywatną grupę i do dnia dzisiejszego piszemy ze soba, tez nas jest małe grono. Niektorym z nas nawet udało się spotkać na kawę i poznać osobiście 🙂 chociaż rozrzucone jesteśmy po całej Polsce 🙂
Dziewczyny jest tu kto?? Aktualba ta grupa??? Istnieje? Bo ja o swiecie zapomnialam:))) jak maluszki Wasze???
 
Do góry