reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwszy smoczek - jaki wybrać ?

Mamy physioform, położna powiedziała, że jest ok, mieliśmy też z bibsa-kazala się go pozbyć (znieksztalaca podniebienie i puchnie) więc zostałyśmy przy chicco, który wspiera fizjologiczne oddychanie przez nos i prawidłowy rozwój jamy ustnej. Na mega plus jest to, że jest wykonany cały jednolicie z delikatnego silikonu, młodej nie odciska się na buźce, co denerwowało mnie przy innych smoczkach. A co jest mega śmieszne działa na nią tak, że jak nie może usnąć, dajemy jej smoczek, młoda z automatu zarzuca ręce za głowę, robi maślane oczy i się uspokaja 😆
 
reklama
U nas taki był, zabrałam do szpitala. Położne radziły chować przed lekarzami, żaby nie słuchać umoralniania na temat zła smoczkowego.
Smoczek jest cały z silikonu i łatwo się myje. Dziecko bezsmoczkowe, obecnie używamy go jako gryzaka.

Philips Avent Soothie​

Screenshot_20231104-231536.png
 
Dzięki Dziewczyny za polecajki :) kupilam na razue chicco phsyioforma, byl na jakieś fajnej promce no i jest caly sylikonowy, mięciutki wiec mam nadzieje ze naszej gwieździe sie spodoba 🙂
IMG_2465.jpeg

Jak sie nie sprawdzi to będziemy testować pozostałe. Lovi rzeczywiście jest bardzo popularny, ale kurde trochę mnie martwią te plastikowe elementy… no ale zobaczymy, bo może się okazać bezsmoczkowa albo każdy będzie pasował 😜
 
Do góry