reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

reklama
Witam się sobotnio :)

U mnie dziś nocka bardzo do d.py :(

Wstawałam co godzina na siku (zastanawiam się czy jakaś infekcja mi się nie przyplątała :confused: ) , a położyłam się po 23 bo na wieczór szarlotkę zrobiłam i Nikola nie chciała iść spać dopuki ciacha nie spróbowała :blink:

Dziś w planach zakupy przedszkolne i spożywcze więc może jeszcze mi się humorek poprawi :)

Miłego weekendu!
 
Dziewczyny, chciałam się przywitać. Z mężem o dziecko staramy się od jakiś 3 miesięcy. Dziś zrobiłam test i bardzo bardzo bardzo blada druga kreska. Jutro zamierzam powtórzyć test, bo sama nie wiem co o tej myśleć. Może mam zwidy? :) w każdym bądź razie liczę na to, że będę wśród majówek. Mam już synka 4 latka, który bardzo pragnie siostrzyczkę :)
 
Witam się i ja :)
Jakiś czas temu zrobiłam test i wyszły dwie kreseczki. Termin wypada na 1 maja. Umówiłam się już na wizytę u gin na 4 września. Jestem już mamą dwu letniego chłopczyka :) Pozdrawiam.
 
reklama
U mnie sikanie w nocy to typowy objaw ciąży, właściwie od pierwszych dni muszę wstawać co normalnie nigdy mi się nie zdarza. Przy poprzedniej ciąży było tak samo. Ale jeśli coś Cię niepokoi to wiadomo że zawsze lepiej sprawdzić :)
 
Do góry